Nedenyasiyoruz
Anasayfa Program indir Bilgisayar Dini bilgiler Saglik Ürünler Tarih

Antispyware, AntitrojanAntivirüsCD / DVD Kayıt ve araclari ÇeşitliDosya ve Disk yöneticilerDosya SıkıştırıcılarGerekliGüvenlikOkuyucular Program KaldırıcılarProgramlamaSistem araclariYama,güncellemeYedeklemeŞifrelemeSes görüntüResim editörlerinternet

 

Ashampoo Burning Studio v10.0.15 Türkçe Full

g

Ashampoo Burning Studio v10.0.15 Türkçe Full

Nero dan cok daha iyiolan ve görevlerini yerine getiren cd dvd ve bluray yazma programıdır.

Ashampoo Burning Studio ihtiyacınız olabilecek tüm araçları içeren komple bir CD/DVD yazma aracıdır. Artık istediğiniz video dosyalarından hemen Video DVD'ler yapabileceksiniz. CD veya DVD hazırlama işlemlerinde elinizin altında olmasını isteyeceğiniz veya ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi bu programda bulabileceksiniz. Yepyeni özellikleriyle, basit arayüz ve yakma hızıyla alternatif olarak kullanabileceğiniz programların başında gelen bu profesyonel yazılım birçok gelişmiş seçeneğe ve özelliğe sahip.

Genel Özellikler:
# Modifiyeli ve Bootable kopyalama özelliği

# DVD'lerinizi kopyalarken ek dosyalar ekleyin, modifiyeli bootable (başlatılabilir) disk kopyaları yapın.
# MP3 Rip İşlemi yapabilme özelliği

# Audio CD'leri bilgisayarınıza isterseniz MP3, VMA veya WAV formatlarında kaydedin.
# Yedekleme ve Geri Yükleme: Arşiv boyutunu seçin, hasar almış dosyalarınızı geri yükleyin.

Video DVD'leri yazma özelliği eklenen program bir çok formatı destekliyor ve istediğiniz video dosyaları arasında dönüştürme imkanını size sunuyor. İsterseniz birkaç tıklama ile animasyonlu menüler tasarlayabileceğiniz program ayrıca kapak dizayn etme özelliği, LightScribe desteği ve QuickTime desteği de bulunduruyor.

Ashampoo Burning Studio v10.0.15 Türkçe Full

http://uploading.com/files/42m2e1b5/Ashompoo.Burning.Studio.

http://www.wupload.com/file/140681547/Ashompoo.Burning.Stu

h Burning Studio v10.0.15 Tr indir

j Aciklama Cd Dvd Yazma Aracı

Not:Slow download dan indirin

 

Nero Free Version 10.0. indir

j Aciklama (Freeware)Windows (Tümü) Dili: Ingilizce

 

  Astroburn Lite 1.5.0.0139 nedenyasiyoruzindir

j Aciklama CD ve DVD yazma yakma Türkçe Windows 2000/2003/XP/Vista/7 Dili:( bedava)

 

Hamster Free Burng. St.nedenyasiyoruz indir

 

j Aciklama CD/DVD/Blu-ray Yazdırma Programı) Türkçe Windows (Tümü) Ücretsiz

 

  ImgBurn 2.5.5.0  nedenyasiyoruz indir

j Aciklama CD-DVD yedekleme ve yazdırma yazılımıdır.Windows (Tümü) Dili: Türkçe (Freeware)

 

Nero 10.5.10500  nedenyasiyoruz indir

j Aciklama Shareware (15 gün) Windows XP/Vista/7 Dili: Türkçe

 

nedenyasiyoruz Ashampoo Burning Studio  nedenyasiyoruz indir

j Aciklama Shareware (40 gün)Windows 2000/2003/XP/Vista/7 Dili: Türkçe

 

CloneCD 5.3.1.4 nedenyasiyoruz  indir

j Aciklama Dili: TürkçeWindows (Tümü) Shareware (21 gün)

 

CloneDVD 5.5.0.3  nedenyasiyoruzindir

j Aciklama Dili: Türkçe Windows (Tümü) Shareware (14 gün

 

InfraRecorder 0.52  nedenyasiyoruz  indir

j Aciklama Dili: Türkçe Windows 2000/2003/XP/Vista GNU/GPL

Nero 10.5.10500  nedenyasiyoruz indir                  Basa dön

Shareware (15 gün) Windows XP/Vista/7 Dili: Türkçe

Nero, hem DVD-R-RW, hem de CD-R-RW disklerine yazmak için tasarlanmış esnek, güvenilir ve kolay kullanımlı bir uygulamadır. Dijital 5+1 ses çıkartma, video filmlerinize efektler verebilme, kesme ve yazı ekleme özellikleriyle gelişmiş WAV düzenleme, özellikleri bulunuyor. MPEG-4 kodlayıcısı, DVD filmleri MPEG-4 biçimine çevirme özelliklerini de destekler.
Nero; veri, video, resim, ses ve yedekleme işlemleri için tek başına yetebilen gelişmiş bir paket programıdır.
Buna ek olarak Nero, dinamik olarak CD takıldığında çalıştırmayı otomatikleştirecek şekilde kaldırabilir, çoklu dil desteği sağlar ve tüm önemli DVD-R-RW, CD-R ve CD-RW sürücü modelleriyle çalışır. 

Ashampoo Burning Studio 10.0.10  nedenyasiyoruz indir        Basa dön    

nedenyasiyoruzShareware (40 gün)Windows 2000/2003/XP/Vista/7 Dili: Türkçe

Yazılımın CD, DVD ve Blu-ray disk desteği bulunmaktadır. Bu üç tür medyaya da veri yazdırma imkanı sunan yazılım daha sonradan yazdırmış olduğunuz medyalar üzerinde güncelleme işlemini de yaptırabilmektedir. Yani isterseniz sıfırdan bir cd, dvd veya blu-ray disk yazdırabilir, isterseniz de bu disklerin üzerine daha sonradan ekleme yapabilirsiniz.

Veri yazdırma işlevinin yanısıra sisteminizdeki mevcut dosya ve klasörleri yedekleme ve almış olduğunuz bu yedeği geri yükleme imkanı da sunan yazılım bu işlemlerini de yalnızca birkaç kolay aşamada gerçekleştirebilmektedir

Astroburn Lite 1.5.0.0139  nedenyasiyoruz indir   

Türkçe Windows 2000/2003/XP/Vista/7 Dili:(Freeware) Basa dön

Astroburn Lite CD, DVD, Blu-ray ve HD DVD medya türlerine yazma aracıdır. Program CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE, HD DVD-R/RW ve DVD-RAM disk çeşitlerini destekler.

Basit ve sade arayüze sahiptir. Birkaç fare tıklamasıyla disklerinizi yazdırabilir, ana pencere üzerinde dosya ekleme, silme, isim değiştirme ve diski silme gibi çeşitli seçenekleri kullanabilirsiniz. Ayrıca image (kalıp) dosyalarını da (ISO, CDI, PDI, ISZ, CUE, BWT, B5T gibi) destekler.

Kullanıcı dostu arayüz ve kolay kullanımı ile bilgisayarınızdaki çeşitli dosyaları ayrıntıya girmeden ve ayarlarla uğraşmadan hızlı bir şekilde CD/DVD gibi ortamlara yazdırabilirsiniz.

ImgBurn 2.5.5.0  nedenyasiyoruz indir

Türkçe Windows (Tümü) Dili:(Freeware)Basa dön

ImgBurn, ücretsiz bir CD-DVD yedekleme ve yazdırma yazılımıdır. En çok kullanılan yedek dosyası biçimlerini ve optik yazıcıları desteklemektedir. CD / DVD / HD DVD / Blu-ray teknolojilerine de destek veren yazılım 5 ayrı kullanım moduna sahiptir.

Yazılım BenQ, LiteOn, LG, NEC, Plextor, Samsung, Sony vb. markalı tüm optik sürücüleri ve BIN, DI, DVD, GI, IMG, ISO, MDS, NRG ve PDI biçimli yedek dosyaları tanıyabilmektedir. Disk üzerindeki yedek dosyalarını boş medyalara yazdırabilmekte ve medyalar üzerindeki yedek dosyalarını okuyabilmektedir.
 

Hamster Free Burning Studio 1.0.9.9 nedenyasiyoruz indir

Türkçe Windows (Tümü) Ücretsiz Basa dön

Renkli ve kullanışlı arayüzünde CD, DVD ve Blu-ray disk yazma işlemini basitleştiren Hamster Free Burning Studio (Ücretsiz CD/DVD/Blu-ray Yazdırma Programı) ile aynı zamanda yedekleme ve klonlama işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

Hamster Free Burning Studio tepsiye yerleştirdiğiniz diskin türünü, kapasitesini ve olası disk yazdırma hızını otomatik olarak tanır ve bu bilgileri kullanarak diskteki dosyaların kapladığı yeri ve diskin iptal edilmesi, temizlenmesi veya tamamen yeniden yazılması seçeneklerini görüntüler. Programın içerisinde bulunan mini-mod ile kullanıcılar kolayca bilgileri nasıl kaydedebileceklerini öğrenebilir. Hamster Free Burning Studio'nun diğer eğlenceli özelliği ise zevkinize göre belirleyebileceğiniz renk teması. Böylece program siz hangi renkte kullanmak isterseniz o renkle açılıyor

Nero Free Version 10.0.10600 indir          Basa dön

(Freeware)Windows (Tümü) Dili: Ingilizce

Dünyanın en popüler CD/DVD yazma araçlarından biri olan Nero, nihayet ücretsiz sürümü ile karşınızda.

Bu sürüm kapsamlı ve ücretli sürümündeki Blu-ray desteği, video dönüştürücüler ve diğer multimedya araçlarını içermeyen ve sadece veri CD veya DVD'si yazma ve disk kopyalama amaçlı kullanabilen düşük özellikli bir sürüm. Eğer ihtiyacınız olan şey sadece veri CD'si ve DVD'si yazmak ve kopyalamaksa bu sürüm işinizi görecektir.

Program Windows XP ve üzeri sistemlerde çalışmaktadır. Windows 7 desteği vardır.

Kurulumda bir araç çubuğu (toolbar) yükleyip yüklemeyeceğinizi sorar. "Install Nero without the Ask Toolbar" seçeneği ile araç çubuğunu kurmayabilirsiniz (önerilir).  

Astroburn Lite 1.5.0.0139 nedenyasiyoruzindir    Basa dön

Türkçe Windows 2000/2003/XP/Vista/7 Dili:( bedava)

Ashampoo® Burning Studio, CD ve DVD yazma (yakma) işlemleriniz için kullanabileceğiniz, Türkçe dil desteği olan, ücretsiz ve gelişmiş özellikler bulunan bir yazılımdır.

Ashampoo® Burning Studio CD, DVD ve Blu-ray diskleri destekler ve sorunsuz olarak yazdırma işlemi yapabilir

CloneCD 5.3.1.4 nedenyasiyoruz  indir  Basa dön

Dili: TürkçeWindows (Tümü) Shareware (21 gün)

Clone CD; müzik, veri, oyun, film gibi tüm CD medyalarınızı kopya korumaları olsun olmasın başka bir CD'ye ya da sabit sürücünüze kaydedebilen bir CD yazma programıdır. Clone CD diskin kopyasını oluştururken verilerle beraber; eğer varsa, kopya korumalarını da kopyalar. Böylece yaratmış olduğunuz kopyayı aynen orjinali gibi her türlü aygıtta (MP3 çalar, VCD oynatıcı, Playstation, PC vb..) kullanabilirsiniz

CloneDVD 5.5.0.3  nedenyasiyoruzindir Basa dön

Dili: Türkçe Windows (Tümü) Shareware (14 gün

 CloneDVD, DVD yazma programıdır. CloneDVD, DVD'lerinizi başka bir DVD'ye ya da sabit sürücünüze OLDUĞU GİBİ yazabiliyor. Böylece tüm kopya korumaları ve benzeri içerikler de kopyalanarak DVD'nizin birebir kopyası hazırlanabiliyor. Program yüksek yazma hızıyla ve stabil çalışmasıyla dikkat çekiyor. Video Önizleme seçeneği ile de yazdığınız DVD içeriğinizden istediğiniz dosyaları seçebiliyor, kopyalamak istediğiniz bölümleri yine bu pencereden ayırabiliyor ve filmleri bölebiliyorsunuz. Tüm DVD biçimlerine tam destek veriyor. Ayrıca Dvd kopyalarken CSS, RC, RCE, UOPs and Sony ARccOS gibi güvenlik korumalarını da aşabilerek Dvd lerinizin kolayca kopyalanmasını sağlıyor

InfraRecorder 0.52  nedenyasiyoruz  indir    Basa dön

Dili: Türkçe Windows 2000/2003/XP/Vista GNU/GPL

 InfraRecorder Microsoft Windows için tasarlanmış ücretsiz, açık kaynak kodlu CD/DVD yazdırma yazılımıdır. Aşağıda belirtildiği üzere çoğu ücretli yazılımda bulunan özelliklere sahiptir. Yazılımın arayüzü ise çok kullanışlı ve basittir