Nedenyasiyoruz
Anasayfa Program indir Bilgisayar Dini bilgiler Saglik Ürünler Tarih
Antispyware, AntitrojanAntivirüsCD / DVD Kayıt ve araclari ÇeşitliDosya ve Disk yöneticilerDosya SıkıştırıcılarGerekliGüvenlikOkuyucular Program KaldırıcılarProgramlamaSistem araclariYama,güncellemeYedeklemeŞifrelemeSes görüntüResim editörlerinternet

Slow-PCFighter v1.2.61 Türkçe Full nedenyasiyoruz indir


 

Türkce Windows 2000/XP/Vista/7 full 

Bilgisayarınız ilk kurduğunuz günki gibi hızlı değilmi artık? Bu yavaşlamaların getirdiği sıkıntıdan kurtulmak için lütfen bu programın özelliklerine göz atın. Bilgisayarınızda yaptığınız her iş windows'un kayıt defterine kaydedilir ve bir süre sonra kayıt defteri gereğinden fazla ve gereksiz kayıtlarla dolar, bu durum sistem performansınızın düşmesine neden olur. Bu program yardımı ile kayıt defterini tarayarak gereksiz ve geçersiz kayıtları temizleyerek bilgisayarınızı eski performansına kavuşturabilirsiniz..


Özellikleri:
# Hatalara ve gereksiz kayıtlara karşı tüm kayıt defterini tarama
# Otomatik tarama (Zamanlama özelliği ile belirlediğiniz zamanlarda tarama yapar)
# Taranmasını istediğiniz bölümleri seçebilme
# Toplam hata sayısı ve detaylarını gösterme
# Tarama günlüğü tutma
# Bulunan hataları başarılı bir şekilde onarma
# Her hangi bir hataya karşı geri yükleme özelliği ile sorunsuz kullanım
# Başlangıç yöneticisi ile sistem açılışındaki programları belirleyebilme
# Türkçe dahil çoklu dil desteği
# Otomatik ve elle güncelleme
# Sistem açılışında otomatik başlatma
# Detaylı ayar özellikleri
# Taranması istenmeyen öğeleri belirleme (yoksayma listesi)
# Tarama işlemi sonrasında bilgisayarın sağlığı ile ilgili bilgi sunma
# Bulunan hatalar ve onarılanlar hakkında özet bilgi sunma

 

Not: Türkçe Kullanmak için, Settings menüsünden Choose Prefered Language kısmında Turkish (Türkçe) dili seçin.

Slow-PCFighter v1.2.61 Türkçe Full

http://ul.to/file/29ri40y2/Slow-PCfighter.v1.2.61.zip

 

http://www.wupload.com/file/2056416/Slow-PCfighter.v1.2.61.zip

 

 Windows XP S P 3 Türkçe indir

k,Aciklama Türkçe Ücretsiz  Windows XP

 

NET Framework Sürüm 2.0 nedenyasiyoruz indir

k,Aciklama ingilice windows(Tümü) ücretsiz

 

f NET Framework 3.5 nedenyasiyoruz  indir

k,Aciklama Ücretsiz Windows 2003 Server/XP/Vista/2008 Server Türkce

 

.NET Framework 4 nedenyasiyoruz indir

 k,Aciklama İngilizce Windows XP/Vista/7  Ücretsiz

 

k Driver Genius Professyn.nedenyasiyoruz indir

k,Aciklama sisteminizde kurulu driver'ları belirleyerek yedekler.

Deneme Sürümü, Tam Sürüm $29.95 İngilizce

Windows XP/Vistra/7

 

h Wise Registry Cleaner nedenyasiyoruz  indir

k,Aciklama gereksiz sistem kayıt girdilerini temizler İngilizce 5.94 Windows 2000/XP/Vista/7 Ücretsiz

 

Directx 9c (August 2007) nedenyasiyoruzindir

k,Aciklama İngilizce Windows (Tümü) Ücretsiz

 

Wise Disk Cleaner Free   nedenyasiyoruz indir

 k,Aciklama  İngilizce Windows XP/Vista/7 Ücretsiz

 

RegistryBooster 2011 Build nedenyasiyoruz indir

k,Aciklama İngilizce Windows XP/Vista/7 Deneme Sürümü

 

kl Flash2X Flash Player  nedenyasiyoruz  indir

k,Aciklama swf uzantılı dosyaları oynatabilirsiniz ingilizce windows(Tümü) Ücretsiz

 

j Java Runtime 6 Update nedenyasiyoruz indir

k,Aciklama online oyun oynamak icin Dil: İngilizce Windows XP/Vista/7  Ücretsiz

  Windows XP Service Pack 3 Türkçe indir      Basa dön

Türkçe Ücretsiz  Windows XP

Microsoft Windows XP'den vazgeçemeyen ve üstelik XP'yi Türkçe olarak kullanan kullanıcılar için geliştirilen SP3 güncelleştirmesi. XP'nizi daha güvenli ve güncel halde tutmak istiyorsanız 3. servis paketini kullanmanızı öneririz. 2. Servis paketinden sonra gelen güncelleştirmeleri ve yeni özellikleri ile kullanıma açılan SP3 ile XP'niz artık daha güncel ve daha az hatalı olacak.

Windows XP işletim sistemini Türkçe kullanan XP kullanıcıları için yayınlanmış bir servis paketi olan SP3 ile orjinal işletim sisteminizi daha güvenli ve daha stabil kullanabilirsiniz

Driver Genius Professional 10.0.0.761 nedenyasiyoruz indir      Basa dön

Deneme Sürümü, Tam Sürüm $29.95 İngilizce

Windows XP/Vistra/7

rücü Yedekleme
Driver Genius sisteminizde kurulu driver'ları belirleyerek yedekler. Yedeklediği dosyayı zip dosyası olarak veya çalıştırılabilir bir .exe dosyası olarak saklayabilir.

Sürücü Geri Yükleme
İşletim sisteminizi formatladıktan sonra tüm sürücüleri tek tek aramanıza gerek bırakmayan program daha önce yedeklerini aldığı sürücüleri sisteme otomatik olarak yükler. Aynı konfigürasyondaki birden fazla bilgisayara aynı sürücüleri eklemek isterseniz program size oldukça zaman kazandırabilir.

Sürücü Güncelleme
Sisteminizdeki sürücülerin yeni sürümlerini takip eden program güncellemeleri otomatik yapar. Uygun ve güncel sürücüler sistem performansınızda %50 ve üstünde bir optimizasyon sağlar. Driver Genius'un veri tabanında 30 binden fazla sürücü yazılımı bulunmaktadır. Ses kartı, ana kart, video kartı, network kartı, modem, mouse, klavye, tarayıcı, yazıcı gibi aklınıza gelebilecek pek çok markanın en güncel sürücüleri tek tıklamayla sisteminize bu program sayesinde kurulabilir.

Sürücü Kaldırma
Sisteminizde artık kullanılmayan fakat kaldırılmadığı için sistemi yoran sürücüleri bulan yazılım otomatik olarak bu sürücüleri kaldırır.

Anında Güncelleme
Programın websitesi düzenli olarak güncellenmektedir. LiveUpdate özelliğini kullanarak program veri tabanını sürekli güncel tutabilirsiniz.

Directx 9c (August 2007)  nedenyasiyoruz  indir       Basa dön

İngilizce Windows (Tümü) Ücretsiz

DirectX, Microsoft tarafından geliştirilen ve oyunların; ekran kartına, ses aygıtına ve diğer kontrol atgıtlarına erişmek için kullandığı bir arabirim.

Yazılım sayesinde Windows Vista üzerinde, XP'de oynadıkları oyunları çalıştırmakta zorluk çeken kullanıcılar bu sorundan büyük ölçüde kurtulmuş olacaklar

Wise Disk Cleaner Free 5.93  nedenyasiyoruz indir    Basa dön

İngilizce Windows XP/Vista/7 Ücretsiz

Wise Disk Cleaner; sistemde bulunan gereksiz dosyaları ve kayıtları silmenizi sağlayan ücretsiz ve kullanıcı dostu bir yazılımdır. Sistem Kayıt Defteri ve gereksiz, kullanılmayan dosyaları tarayan ve silen program, bilgisayarın performansını düşüren gereksiz yükün kaldırılmasını sağlar. Windows sisteminizden temp dosyalarını da silen bu program ile bilgisayarınızı yoran ve gereksiz işlemler yaratan dosyaları tarayabilir ve sisteminizden silebilirsiniz.

Tek tıklama ile tüm gereksiz dosyaları tarayarak sistemden silinmeye hazır hale getiren bu küçük program ile sisteminizin hızında gözle görülür bir artış sağlayabilirsiniz. Oldukça kolay kullanışlı bir program olan Wise Disk Cleaner tamamen Türkçe olması ile de kullanımını kolaylaştırıyor.

Flash2X Flash Player 1.1.0 nedenyasiyoruz  indir

                                 ingilizce windows(Tümü) Ücretsiz  Basa dönkl

Flash2X ekran koruyucu yapımcı flaş ekran koruyucuları yaratmak için bir programdır. Normal Flash Player'dan çok daha kolay kullanım olanaklarına sahip olan bu küçük araç ile swf uzantılı dosyaları oynatabilirsiniz. Flash formatlı dosyaları .exe uzantılı hale de dönüştürebileceğiniz bu ücretsiz program ile normal Flash oynatıcının yaptığı herşeyi ve yapamadığı birçok şeyi yapabilirsiniz.

Özellikleri:

  • (*.SWF) Flash filmleri oynatır
  • Flash filmlerin detaylı bilgisini gösterebilir
  • Flash filmlerden ekran görüntüsü yakalar, duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz.
  • Kopyalama, silme ve isim değiştirebilme özelliği.
  • 9 farklı arayüz seçeneği.
  • Tamamen ücretsiz.

NET Framework 3.5 nedenyasiyoruz  indir     Basa dön

Ücretsiz Windows 2003 Server/XP/Vista/2008 Server Türkce

.NET Framework 3.5, .NET Framework 3.0 sürümüne eklenen yeni özelliklere ilavelerde bulunmuştur. Örneğin, Windows Workflow Foundation (WF), Windows Communication Foundation (WCF), Windows Presentation Foundation (WPF) ve Windows CardSpace'deki özellik kümeleri.

 

Wise Registry Cleaner nedenyasiyoruz  indir    Basa dön

İngilizce Windows 2000/XP/Vista/7 ÜcretsizYanlış, kayıp, zararlı, gereksiz sistem kayıt girdilerini temizleyen bu program ile bilgisayarınızı hızlandırabilirsiniz. Windows Kayıt Defterindeki girdileri temizlemek için en güvenli programlardan birisi olan Wise Registry Cleaner ile sisteminizin performansından daha çok faydalanabilirsiniz.

 

Microsoft .NET Framework 4 nedenyasiyoruz indir        Basa dön

İngilizce Windows XP/Vista/7  Ücretsiz

Yeni nesil internet yazılımlara güçlü bir zemin hazırlamak için geliştirilen .NET Framework 4 ile yüksek kalitede uygulamalar hazırlanabilecek.

.NET Framework 4 .NET Framework'un eski sürümleri ile birlikte çalışarak ve paralel programlamaya izin vererek orta katman uygulamalarının performansında büyük bir artış sağlıyor. Yeni sürüm endüstri standartlarına verdiği destek, daha fazla dil kullanma avantajı, sunduğu yüksek performans ile eski sürümlerinden ayrılıyor.

Önemli! Yazılım geliştiriciler için uygulama ve kütüphaneler içeren .NET Framework, bu platformda hazırlanan bir program sisteme kurulacağı zaman ihtiyaç duyacağınız bir yazılımdır.   

NET Framework Sürüm 2.0 nedenyasiyoruz indir    Basa dön

Microsoft .NET Framework sürüm 2.0 yeniden dağıtılabilir paketi, .NET Framework v2.0 hedef alınarak geliştirilmiş uygulamaları çalıştırmak için gereken .NET Framework çalışma zamanını ve ilişkili dosyaları yükler.

.NET Framework sürüm 2.0, gelişmiş önbelleğe alma, ClickOnce ile uygulama dağıtımı ve güncelleştirme, ASP.NET 2.0 denetimleri ve hizmetleri ile en geniş tarayıcı ve aygıt desteği sağlayarak uygulamaların ölçeklenebilirliğini ve performansını geliştirmektedir.

Önemli: Aynı makineye iki farklı .NET Framework dil sürümü yükleyemezsiniz. .NET Framework'ün ikinci bir dil sürümünü yüklemeye kalktığınızda aşağıdaki hata iletisi verilir: "Kur, Microsoft .NET Framework ürününün başka bir sürümü yüklü olduğundan ürünü yükleyemez." İngilizce olmayan bir platformu hedefliyorsanız veya .NET Framework kaynaklarını farklı bir dilde görüntülemek istiyorsanız .NET Framework dil paketinin uygun dil sürümünü yüklemelisiniz.

RegistryBooster 2011 Build 6.0.3.6 nedenyasiyoruz indir      Basa dön

İngilizce Windows XP/Vista/7 Deneme Sürümü

İşletim sisteminizde saklanan kayıtlar bir süre sonra bilgisayarınızı yavaşlatmaya başlar. Bilgisayar kullanıcıları için bu durum kaçınılmazdır. RegistryBooster sisteminizi yavaşlatan gereksiz tüm kayıtları temizler.

RegistryBooster (Windows Kayıtlarını Temizleme Programı) kullanım kolaylığı sağlayan arayüzünde yaptığı işlemleri rahatça görmenizi sağlar. Program taramayı gerçekleştirip sisteminizdeki hataları ayıklamak için onayınızı ister. İşlem başlamadan önce, otomatik yedekleme başlatılarak sisteminiz her türlü kayıptan da korunmuş olur. Geçersiz ActiveX kontrolleri ve geçersiz eklentilerde RegistryBooster ile temizlenir. Program temizlemeyi yaptıktan sonra "Registry Defragmenter" özelliği ile kayıtları birleştirme işlemi de yapar. Böylece kayıt birleştirmek için ayrıca bir program kullanmanıza gerek kalmaz. Program dilerseniz yedekleme ve geri yükleme işlemi için de kullanılabilir.

Java Runtime Environment Version 6 Update 26 nedenyasiyoruz indir

jDil: İngilizce Windows XP/Vista/7  Ücretsi

Basa dön   

Java Runtime Enviroment yazılımı aslında farkında olmasakta hayatımızın her yerinde olan, oyuncaklardaki, arabalardaki, uçaklardaki, roketlerdeki, hatta NASA'nın Mars Rover projesindeki bilgisayarları çalıştıran bir yapı.

Java yazılımı online oyun oynamanızı, dünyanın dört bir yanındaki insanlarla sohbet etmenizi, konut kredinizin faizini hesaplamanızı ve resimleri üç boyutlu olarak görüntülemenizi sağlar. Java programlama diliyle yazılan, tarayıcınız aracılığıyla erişebileceğiniz bu uygulamalara küçük uygulama veya "applet" denir. Şirketler intranet uygulamalarında ve diğer e-iş çözümlerinde de Java uygulamalarından yararlanır. Bu yazılım internet'e, televizyondaki gerçek zamanlı grafiklere, kameralarla anlık görüntülemeye ve cep telefonları ile masaüstü bilgisayarlardaki çok oyunculu oyunlara etkileşim kazandırır. Gittiğiniz her yerde Java teknolojisi yanınızdadır