Nedenyasiyoruz
Anasayfa Program indir Bilgisayar Dini bilgiler Saglik Ürünler Tarih

Antispyware, AntitrojanAntivirüsCD / DVD Kayıt ve araclari ÇeşitliDosya ve Disk yöneticilerDosya SıkıştırıcılarGerekliGüvenlikOkuyucular Program KaldırıcılarProgramlamaSistem araclariYama,güncellemeYedeklemeŞifrelemeSes görüntüResim editörlerinternet

 

Ashampoo Uninstaller v4.04 Türkçe Full

Türkce Windows XP/2003/Vista/7 ücretsiz

Her işe el atan Ashampo firmasından yazılım kaldırma aracı, Program Türkçe ve tam sürümdür. Kullanımı kolay, arayüzü sade olan bir yazılım kaldırma aracıdır. Program sihirbaz tarzı bir yapılandırmayla çalışır. Neyi, nasıl kaldıracağınızı sorar. Adım adım kaldırma işlemini gerçekleştirir. Bazen kurduğumuz programları sistemimizden silmek istediğimizde sorunlarla karşılaşırız. Bu program ile sorunsuzca kaldırma işlemini yapabilirsiniz.

Genelde bu tür kaldırma problemlerine yazılımı üreten firmaların ya da kişilerin özensizce hazırladıkları kaldırma paketleri neden olmaktadır. Bir başka neden olarak bilgisayarı kullanan kişilerin gerekli kaldırma dosyalarını ya da onlarla ilintili dosyaları silmesini gösterebiliriz.

Program yardımıyla artık çok kolay yazılım kaldırma işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz.

Ashampoo Uninstaller v4.04 Türkçe Full

http://www.wupload.com/file/2016123/A.UnInstaller.v4.04.rar

 

http://ul.to/file/ck4wf5y6/A.UnInstaller.v4.04.rar

Registry Mechanic 2011 v10.0.0.134 Türkçe Full

Türkçe  Windows XP/Vista/7   Basadön

Registry Mechanic ile Windows kayıt defteri (registry) girdilerinizi güvenli bir şekilde temizliyebilir, bozulanları tamir edebilir ve optimize edebilirsiniz. Hem de sadece birkaç fare tıklamasıyla! Windows çökmelerinde, hata mesajlarında veya sistem yavaşlamalarında genelde sorun registry (kayıt defteri) üzerindeki sorunlardan kaynaklanır. Registry temizleyici bir program kullanarak sistemizi bu tarz hatalardan arındırırsınız ve genel olarak sistem performansını maksimum düzeyde tutabilirsiniz.

Registry Mechanic Windows kullanımınız sonucunda oluşan hatalı ve kayıp kayıt girdilerini bulmak için yüksek performanslı bir tarama algoritması kullanmaktadır. Güvenli ve hızlı hata bulma özelliği ile güçlü ve güvenilir bir çözüm aracı olan Registry Mechanic bilgisayar performansınızı en iyi seviyeye getirmek için üzerine düşen görevleri yapmaya hazırdır.

Bilgisayarınızdaki bu tarz hatalar bir çok farklı nedenden oluşabilir. Uninstall (Kaldırma) işleminden sonra hala programların isminin kalması veya geçersiz yazılım kaldırmaları, kayıp donanım sürücüleri veya başlangıçtaki programlar gibi birçok sorunun çözümünü Registry Mechanic ile elde edebilirsiniz.

Bir kaç kolay adımla Registry Mechanic bilgisayarınızı istenilen duruma getirecektir. İster seçtiğiniz işlemleri yapmasını, isterseniz tüm işlemleri otomatik olarak gerçekleştirerek kayıt defterinizi tamir etmesini program üzerinden kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Program aynı zamanda işlemleri yaparken her zaman yedek almaktadır ve ileride herhangi bir geri alım söz konusu olursa bu konuda da sizi mağdur bırakmayacaktır.

Registry Mechanic 2011 v10.0.0.134 Türkçe Full

http://ul.to/file/rmkgj6z8/Registry.Mechanic.2011.v10.0.0.134.rar

 

http://www.wupload.com/file/2048401/Registry.Mechanic.2011.v10.0.0.134.rar 

Türkçe Yaması

 

Ashampoo Uninstaller indir

Aciklama yazılım kaldırma arac Türkce Windows XP/2003/Vista/7 ücretsiz

 

Revo Uninstaller 1.92 indir

Aciklama (Program Silme Aracı) Türkçe Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/7 Ücretsiz

 

Registry Mechanic indir

Türkçe Yaması

Aciklama Türkçe  Windows XP/Vista/7

 

CleanUp! 4.0   nedenyasiyoruz indir

Aciklama İngilizce Windows (Tümü) ücretsiz,

 

XL Delete 1.7 nedenyasiyoruzindir

Aciklama İngilizce Windows XP Süre Kısıtlı 14 gün

 

Eraser 5.86a nedenyasiyoruz indir

Aciklama İngilizce Windows (Tümü) Ücretsiz

 

Uninstall Plus! 4.1 nedenyasiyoruz indir

Aciklama İngilizce Windows (tümü) Shareware

 

MyUninstaller 1.74  nedenyasiyoruz indir

Aciklama Türkçe Windows (Tümü) Ücretsiz Türkçe yaması

 

IObit Uninstaller 1.1 nedenyasiyoruz indir

Aciklama İngilizce Windows 2000/XP/Vista/7 Ücretsiz

 

Smarty Uninstaller Pro nedenyasiyoruz indir

Aciklama İngilizce ama Türkçe dil desteği var Windows 2000/XP/Vista/7 15 Günlük Kullanım

Revo Uninstaller 1.92 h indir     Basadön

Türkçe Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/7 Ücretsiz n 

(Program Silme Aracı) istenmeyen programları veya kullanıcı kayıtlarını silmeniz için size yardımcı olabilecek ücretsiz bir program kaldırma aracıdır.

  • Auto Start Manager - Windows başlangıç bölümünde hangi programların otomatik olarak çalışacağını belirleyebilirsiniz.
  • Windows Tool Manager - Kolay ve etkili kullanımı ile her Windows işletim sisteminde bulunan özellikleri ve seçenekleri belirleyebilirsiniz.
  • Junk Files Cleaner - Sık kullanılan dosyalar bölümündeki geçmişe ait çöp dosyaları silebilirsiniz.
  • Browsers History Cleaner - İnternet tarayıcı geçmişlerini, ziyaret edilen sayfa geçmişlerini temizleyebilirsiniz. Mozilla Firefox, Internet Explorer, Netscape, Opera browserları için kullanılabilir.
  • Office History Cleaner - MS Office geçmişini temizleyebilirsiniz.
  • Windows History Cleaner - Son kullanılan dosyalar geçmişini veya Windows ortamında kayıt edilmiş tüm geçmişleri silebilirsiniz.
XL Delete 1.7 nedenyasiyoruzindir      Basadön

İngilizce Windows XP Süre Kısıtlı 14 günj

XL Delete, bilgisayarınızdaki eski dosyaları ve programları silmeninizi sağlayan güçlü ve etkili bir kaldırma aracıdır.

Pek çok bilgisayar kullanıcısı geri dönüşüm kutusuna yolladığı programların, dosyaların, belgelerin silindiğine inanır. Oysa ki geride izler bırakır. Bunlar hesap bilgilerinizden, banka kayıtlarınıza kadar çok gizli içeriğe sahip veriler olabilir. XL Delete ile artık iz bırakmadan tüm silinmiş dosyaları kesin olarak bilgisayardan silebilirsiniz

Uninstall Plus! 4.1 nedenyasiyoruz indir     Basadön

İngilizce Windows (tümü) Sharewaren

Sildiğiniz herhangi bir program hala bilgisayarınızda duruyorsa ve onu kaldıramıyorsanız Uninstall Plus! (Program Kaldırıcı) 4.2 tam size göre bir uninstall programı. Bütün kaldırmak istediginiz programları Uninstall Plus! 4.2 ile rahatlıkla kaldırabilirsiniz.

IObit Uninstaller 1.1 nedenyasiyoruz indir   Basadön

İngilizce Windows 2000/XP/Vista/7 Ücretsiz h

IObit Uninstaller size istenmeyen programları ve klasörleri bilgisayarınızdan kaldırırken yardımcı olan ücretsiz bir araçtır. Hızlı ve kolay bir şekilde sisteminizden silmek istediğiniz programlara ait kayıtları ve klasörleri temizleyen bu yardımcı uygulama normal "Windows Program Ekle/Kaldır" bölümü gibi çalışır, fakat artı olarak programlara ait dosya ve klasör kalıntılarını ve "Kayıt Defteri" girdilerini temizleyip düzenler.

Yüklemeye gerek duymadan basit bir şekilde çalıştırıp kullanabileceğiniz IObit Uninstaller (Gelişmiş Program Kaldırıcı) uygulaması klasörleri ve dosyaları yerinde duran fakat "Program Ekle/Kaldır" bölümünde gözükmeyen yazılım yüklemelerine ait dosyaları ve kayıtları kaldırmak için Forced Uninstall, çok sayıda programı tek bir seferde bilgisayardan kaldırmak için Batch Uninstall, Windows Güncellemelerini düzenleyebileceğiniz Windows Updates ve bir geriyükleme noktası oluşturabileceğiniz veya detaylı raporlama ile yükleme işlemlerini takip edebileceğiniz Manage sekmesi alıntaki yönetim bölümü gibi özellikler ve seçeneklere sahip.

 

CleanUp! 4.0   nedenyasiyoruz indir    Basadön

İngilizce Windows (Tümü) ücretsiz,jn

Bu program sayesinde tek tuşla bütün gereksiz her şeyi bilgisayarınızdan silebilirsiniz...Ayrıca Bilgisayarınızı hızlandırırsınız...Şirkette çalışan ve laptop kullananlar için ayrıca ideal bir program...Gerekli bilgiyi yer bilgilerinde bulabilirsiniz...Ayrıca internet cafesi olanlar için de gereklidir çünkü en son girilen bütün siteleri siler...Malum internet cafeler denetim altındadır...Her ne kadar güvenlik önlemi olsa da bu program kesin çözümdür...(gerekli bilgiler yer altı bilgilerinde)..Kısacası Mükemmel Bir Program

Eraser 5.86a nedenyasiyoruz indir     Basadön

İngilizce Windows (Tümü) Ücretsiz nmj

Eraser Windows için hazırlanmış gelişmiş bir güvenlik aracı. Bilgisayarınızda sildiğiniz dosyalar daha sonra geri getirilebildiği için çok yüksek önem taşıyan dosyaları hard diskinizden tamamen güvenli bir şekilde kaldırmak için ek bir programa ihtiyaç duyarsınız. Eraser (Silinen Dosyaların İzlerini Temizleyen Program) işte bu konuda kullanabileceğiniz ücretsiz ve güçlü bir program.

Basit arayüzü ve kolay kullanımı ile rahatlıkla her türden kullanıcıya hitap eden Eraser'ı tamamen kurtulmak istediğiniz verileri silmek veya başka kişilerin eline hiçbir şekilde geçmemesini istediğiniz dosyalarınızı hard diskinizden kaldırmak için kullanabilirsiniz.

Smarty Uninstaller Pro 3.0 nedenyasiyoruz indir     Basadön

İngilizce ama Türkçe dil desteği var Windows j2000/XP/Vista/7 15 Günlük Kullanım

Windows işletim sisteminin program ekle/kaldır menüsünden kaldırdığınız programlar geride kısayollarını, kayıt defterlerini ve bazı dosyalarını bırakır. Sisteminizi şişiren bu uygulamadan Smarty Uninstaller 2009 sayesinde kurtulabilirsiniz. Program Windows'un bıraktığı tüm kayıtları temizleyerek sisteminizi hızlandırır.

Smarty Uninstaller 2009 modern ve şık arayüzünde kullanım kolaylığı sağlıyor. Program size sürükle/bırak yöntemiyle taşıdığınız programları tamamen kaldırma garantisi veriyor. Sadece kısayol ikonlarını Smarty Uninstaller 2009'a taşıyarak bile programın kaldırılma işlemini başlatabiliyorsunuz. Program kaldırma işlemi yarıda kalmış programları bularak temizliyor. Geçersiz yükleme işlemlerini otomatik olarak bularak sizi uyarıyor. İsterseniz programı Windows Başlangıç Menüsü'nü yönetmek için de kullanabilirsiniz. Programın Türkçe dil paketini buradan indirebilirsiniz.

MyUninstaller 1.74  nedenyasiyoruz indir   Basadön

Türkçe Windows (Tümü) Ücretsiz n

Ücretsiz yazılımların büyük çoğunluğunu beğenmediğiniz takdirde silebilirsiniz. Çünkü bu uygulamalar kendilerini denetim masasındaki Program Ekle/Kaldır bölümüne yerleştirirler. Bazen de uygulamaları bu listede görmenize rağmen silemez, hata mesajı ile karşılaşırsınız. Listeden silinmeyi reddeden uygulamaları kaldırmak için MyUninstaller (Program Kaldırma Yazılımı) adlı yazılımı kullanabilirsiniz.

Uygulamayı çalıştırdığınızda yüklü olan tüm uygulamaları, versiyonlarını, kaldırma komutlarını ve kurulum tarihini izleyebiliyor. Kurulum komutunu değiştirebiliyorsunuz.

Önemli! Programın Türkçe yamasını indirmek için tıklayınız