Nedenyasiyoruz
Anasayfa Program indir Bilgisayar Dini bilgiler Saglik Ürünler Tarih

Antispyware, AntitrojanAntivirüsCD / DVD Kayıt ve araclari ÇeşitliDosya ve Disk yöneticilerDosya SıkıştırıcılarGerekliGüvenlikOkuyucular Program KaldırıcılarProgramlamaSistem araclariYama,güncellemeYedeklemeŞifrelemeSes görüntüResim editörlerinternet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nitro PDF Reader 2.0 o indir

İngilizce Windows XP/Vista/7 Ücretsiz

nÇok tercih edilen Adobe Reader yazılımına güçlü ve hızlı bir alternatif sunan Nitro PDF Reader (Kapsamlı PDF Okuma, Düzenleme Programı) ücretsiz olmasının yanında hızlı ve güvenli oluşuyla iddialı. PDF dosyaları okumakla kalmayıp oluşturmanızı da sağlayan yazılım bilinen PDF programlarına göre hayli fonksiyonel özellikler sunuyor. Program txt, html, bmp,gif, jpg, png, tif, doc, docx, xls, xlsx, ppt ve pptx gibi pek çok formattaki belgeyi PDF formatına dönüştürebilir.

Görüntüleme Özellikleri

 • Çok büyük dokümanlarda bile aradığınızı hızlı ve kolay bir şekilde bulmanızı sağlayan gelişmiş filtreleme özelliği ve duyarlı arama.
 • Nitro PDF çoklu sekme özelliğiyle birden çok belgede aynı anda tek pencerede çalışmanızı sağlar. 
 • Tam ekran görüntüleme.
 • PDF versiyon tipi, kullanılan font tipi, sayfa sayısı gibi detaylı doküman özelliklerini görüntüleme.
 • Windows Vista ve 7 işletim sistemlerinde Windows Explorer ile PDF belgeleri önizleme.
 • Windows Vista ve 7 işletim sistemlerinde Microsoft Outlook ile PDF belgeleri önizleme.
 • Yaptığınız işlemler arasında geri-ileri gidebilme, geçmişi tarama.
 • Belgeleri yakınlaştırıp uzaklaştırma ve 90 derecelik açılarla döndürme özelliği.

PDF Belge Oluşturma Özellikleri

 • 300'den fazla dosya tipini destekler.
 • Masaüstü ikonuna belgeleri sürükle-bırak yöntemiyle taşıyarak PDF formatında görüntüleyebilirsiniz.
 • Farklı ihtiyaçlara göre en uygun PDF dokümanı oluşturulur. Web için, ofis için veya yazdırmak için yarattığınız dokümanlar farklı büyüklüklerde oluşturularak pratik kullanım sağlanır.
 • Oluşturduğunuz PDF dokümanları font şekli, sayfa büyüklüğü, kalite düzeyi, parola koruması ve görüntüleme seçeneklerine kadar düzenleyebilirsiniz.

İçerik Aktarma Özellikleri

 • Her PDF dokümanındaki yazı alanları planlı olarak metin formatına aktarılabilir.
 • PDF dokümanındaki imajlar formatlarında bir değişiklik yapılmadan bilgisayarınıza kaydedilebilir.
 • BMP, JPG, PNG ve TIF formatlarındaki imajlar farklı format özelliklerine uygun olarak kalite kaybı yaşamadan en uygun şekilde aktarılabilir.
 • Ekran görüntüsü alma özelliğiyle PDF doküman üzerindeki herhangi bir alan bilgisayara kaydedilebilir.

Ortak Çalışma ve Yorum Özellikleri

 • Birden çok kişiyle ortak bir belgede çalışırken sanal yapışkan notlar ekleyebilirsiniz. İsteğe göre notlar gizlenebilir veya dikkat çekmek istenen bölgeler işaretlenebilir.
 • PDF dokümana belge üzerinde çalışanlar yorumlar yazabilir. Yapılan her yoruma ayrı cevap verilebileceği gibi ortak cevaplar da oluşturulabilir.
 • İstenen bir bölüm işaretlenebilir, öne çıkartılabilir.
 • Dokümana istediğiniz kadar yazı eklenebilir ve alanlar genişletilip daraltılabilir.
 • Dokümana gelen yorumlar ayrı bir alanda topluca görüntülenebilir ve tarih, yazar, konu gibi işlem detaylarına göre filtrelenebilir.

PDF Formlar

 • PDF formlar tarama veya yazdırma işlemleri gerektirmeden doldurulabilir. Dilerseniz tüm alanlar boşaltılabilir.
 • Tarama benzeri yollarla hazırlanmış olan ve orjinali PDF olmayan formlar programla doldurulabilir.

İmza

 • PDF belgenin orjinali bozulmadan imzanız kolayca eklenebilir. İmzalar transparan bir arkaplanla eklendiği için forma sonradan eklendiği anlaşılamaz.
 • Dokümanın herhangi bir yerine dilediğiniz büyüklükte imza eklenebilir.
 • Birden fazla kullanıcı parola korumalı kişisel imzasını kaydederek istediği kadar kullanabilir.

Güvenlik

 • Bazı PDF belgeler internet bağlantısına ihtiyaç duyarlar. Nitro PDF Reader ile tüm internet bağlantısını engelleyebilir veya güvenilir internet siteleri listesi oluşturarak erişimi kısıtlayabilirsiniz.
 • JavaScript engelleme özelliğiyle bilgisayarınızı tehdit edebilecek yazılımlardan korunarak güvenliğinizi artırabilirsiniz

 

k Adobe Reader 9.4.0  o  indir

jAciklama PDF formatındaki dosyaları açabilmenize yarar Türkçe Windows (Tümü) Ücretsiz

 

Microsoft Reader 2.1.1 o  indir

jAciklama E-book Okuma Programı  İngilizce Windows (Tümü  Ücretsiz

 

Foxit Reader 5.0.1.0523 o indir

jAciklama  İngilizce Windows XP/Vista/7 Ücretsiz

 

Sumatra PDF Viewer 1.7 o indir

jAciklama İngilizce Windows XP/Vista/7 Ücretsiz

 

Nitro PDF Reader 2.0 o indir

jAciklama İngilizce Windows XP/Vista/7 Ücretsiz

 

ABBYY FineReader 10 o indir

jAciklama TürkçeWindows 2003/2008/XP/Vista/7 Deneme

 

PDF Split and Merge   o indir

jAciklama İngilizce Windows 98/2000/XP/2003/Vista Ücretsiz

 

nedenyasiyoruzALOAHA PDF Suite o indir

jAciklama İngilizce Windows 2000/XP/Vista/7 Deneme

 

ABBYY PDF Transf. o indir

jAciklama İngilizce Windows XP/Vista Deneme Sürümü

 

Perfect PDF Reader 6 o indir

 jAciklama İngilizce Windows (Tümü) Ücretsiz

 

Winrar

WinRAR 34,22$28,50$ + KDV Satın Al

eBlaster - Casus

eBlaster 99,95$ + KDV Satın Al

Microsoft Reader 2.1.1 o  indir       Basadön

İngilizce Windows (Tümü  Ücretsiz m n

Microsoft reader bir e-book(e-kitap) görüntüleyicisidir.Program ile kitaplarınızı daha kolay bir şelkilde okuyabilir,notlar alabilirsiniz.Okuduğunuz her kitabı Microsoft Reader (E-book Okuma Programı) içinde saklayabiliyor,Böylece küçük bir arşiv oluşturabiliyorsunuz,Ayrıca programın en büyük özelliği kitapları okuyabilmesi,seçtiğiniz kelimenin veya cümlenin üzerine ters tıklayıp play dediğinizde program seçtiğiniz yeri size okuyacaktır.Programın diğer özellikleri ise seçtiğiniz yazının arkasını sarı yapabiliyor,böylece önemli olan yazıları daha kolay bulabiliyorsunuz

Sumatra PDF Viewer 1.7 o indir     Basadön

İngilizce Windows XP/Vista/7 Ücretsiz hn

Ücretsiz PDF Okuyucu) küçük, ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir PDF okuyucu. Bu yazılım çoklu dil seçeneği, hızı ve pratikliğiyle kullanıcıların dikkatini çekmekte.

Programı sisteminizde ön tanımlı PDF okuyucusu olarak yaptığınızda sisteminizde daha önceden bulunan diğer PDF okuyucularını bilgisayarınızdan kaldırmanıza gerek kalmıyor. Ancak web tarayıcınız ile bir PDF linkini tıkladığınızda onu ön belleğe yükleyip, tarayıcada açma zahmetinden kurtulmuş oluyorsunuz. Programın taşınabilir olması sebebiyle USB bellekte taşıyarak istediğiniz bilgisayarda kullanabilirsiniz.

ABBYY FineReader 10 o indir       Basadön

TürkçeWindows 2003/2008/XP/Vista/7 Deneme n

Piyasanın en çok tanınan, ödüllü OCR yazılımlarından ABBYY FineReader yeni sürümü ABBYY FineReader (Taranmış Belgeleri Yazıya Dönüştürme Programı) 10 ile etki alanı artırılmış ve geliştirilmiş özellikleriyle alanının en başarılı yazılımlarından olmayı sürdürüyor.

ABBYY FineReader 10  ile taranmış bir resmi text haline sıfır hata ile dönüştürebilir ve pek çok taranmış döküman üzerinde düzenleme yapabilirsiniz. Program Türkçe dil desteği, el yazısı desteği, gelişmiş ve kullanışlı arayüzü, profesyonel kullanımlar için pratik özellikleriyle ön plana çıkıyor. Program en karışık belgelerden, cep telefonuyla çekilmiş fotoğraflara kadar her türlü dökümanı en kusursuz şekilde yazıya aktararak, editlemenizi ve dilediğiniz formatta saklamanızı da sağlıy

ALOAHA PDF Suite 5.0.72 o indir      Basadön

İngilizce Windows 2000/XP/Vista/7 Denemenedenyasiyoruz Sürümü

PDF Oluşturma Programı) programını kullanarak dökümanlarınızı en iyi çözünürlüklerde PDF formatına dönüştürebilir, vektör tabanlı geliştirilmiş program ile yüksek çözünürlüğe sahip PDF dosyaları oluşturabilirsiniz. PDF dosyanızı sadece 'Print' tuşunu kullanarak oluşturabilir, oluşturduğunuz PDF dosyalarını istediğiniz arkadaşınızla elektronik posta yoluyla paylaşabilirsiniz.

Adobe Reader 9.4.0  o  indir     Basadön

Türkçe Windows (Tümü) Ücretsiz k

Adobe Reader yazılımı elektronik doküman paylaşımı konusunda dünya standartı olarak belirlenmiş PDF formatındaki dosyaları açabilmenize yardımcı olan ücretsiz bir PDF okuyucudur.

Tüm PDF dosyalarını açabilen ve hepsiyle uyum içinde çalışabilen tek PDF gösterici olan Adobe Reader ile PDF dosyalarını açabilir, gösterebilir, doküman içinde arama yapabilir, dokümanları dijital olarak imzalayabilir, onaylama ve tanımlamalar yapabilir, yazıcıdan baskı alabilir ve sahip olduğunuz diğer PDF dosyaları ile birleştirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Foxit Reader 5.0.1.0523 o indir      Basadön

İngilizce Windows XP/Vista/7 Ücretsizbn

Foxit Reader, PDF dosyalarını okuyabilen ve üzerinde düzenlemeler yaparak yazdırabilmenizi sağlayan pratik ve bedava bir PDF programıdır.

Hem pratik hem de PDF açma konusunda en çok tanınan ve bilinen program olan Adobe Reader'a göre çok daha az yer kaplaması programın tavsiye edilmesinin nedenlerden biri. Ayrıca hızlı işlem yapabilmesi de programı güçlü bir alternatif olarak elektronik doküman dünyasında yer almasını sağlıyor

PDF Split and Merge 0.7   o indir        Basadönn

İngilizce Windows 98/2000/XP/2003/Vista Ücretsiz

PDF Split and Merge, bir PDF dosyası içinde bulunan sayfaları ayrı ayrı birer PDF dosyası olarak kaydetmek ve ayrı durumdaki PDF dosyalarını tek bir PDF dosyası altında toplamak için kullanabileceğiniz bir yazılım.

Merge sekmesinde bulunan Add butonuna basarak birleştirilecek olan PDF dosyalarını seçtikten ve oluşturulacak olan PDF dosyasının kaydedileceği yeri belirledikten sonra Run butonuna basarak, ayrı haldeki PDF dosyalarını tek bir PDF dosyasında toplayabilirsiniz. PDF sayfalarını ayrı ayrı birer PDF olarak kaydetmek içinse Split sekmesini kullanabilirsiniz.

ABBYY PDF Transformer 3.0 o indir    Basadön

İngilizce Windows XP/Vista Deneme Sürümü

ABBYY PDF Transformer PDF belgeleri noluşturmak, dönüştürmek ve düzenlemek için tercih edilebilecek profesyonel bir yazılım. Programın özellikle iddialı olduğu konu ise Microsoft Office belgelerini PDF'ye veya PDF belgeleri Microsoft Office formatlarına en düzgün şekilde dönüştürebilmek. ABBYY PDF Transformer (PDF Okuma, Düzenleme, Dönüştürme Programı) herhangi bir tipteki PDF dosyasının; sadece görüntü/imaj içeren taranmış‚ dokümanların da üzerinde düzenleme yapılabilen PDF dokümanlarına dönüş‚türülebilmesini sağlar

Perfect PDF Reader 6 o indir     Basadön
n

Perfect PDF Reader PDF Görüntüleme Aracı) "Xpansion GmbH" tarafından üretilmiş ücretsiz bir yazılımdır. PDF görüntülemek için kullanılan Adobe Reader'a alternatif olarak üretilen Perfect PDF Reader sayesinde PDF dosyalarınızı rahatça görüntüleyebilirsiniz.

Özellikler:

 • PDF dosyalarını açabilir, okuyabilir ve düzenleyebilirsiniz.
 • PDF dosyanızı printerinizdan çıkartabilirsiniz.
 • PDF dosyanızı düz bir metin belgesine aktarabilirsiniz.
 • PDF dosyalarınızı düzenlerken veya okurken yakınlaştırıp, uzaklaştırabilirsiniz.
 • Sayfayı döndürebilirsiniz.
 • PDF dosyasını e-posta yolunla gönderebilirsiniz.
 • Metin ve resimleri çekebilirsiniz.
 • Çalışmalarınız kayıt edip, gönderebilirsiniz.
 • Yazılımı ücretsiz olarak güncelleyebilirsiniz.
PDF dosyanızda bir metni ya da bir görseli seçmek istiyorsanız, "Tools / Select Text" ya da "Tools / Select Image" yolunu izleyebilirsiniz. Ardından istediğiniz metni ya da görseli seçebilirsiniz. Ayrıca, yine "Tools" menüsünden "Dynamic Zoom" seçeneğini seçerseniz, PDF dokümanınıza fareniz yardımıyla istediğiniz ölçüde yakınlaşabilirsiniz.