Nedenyasiyoruz  
Anasayfa Program indir Bilgisayar Dini bilgiler Saglik Ürünler Tarih
+ internet»» Site kopyalama»» Chat»» Dosya Paylaşımı»» Dosya İndirme»» E- Mail»» Ftp»» Güvenlik»» Hızlandırıcı»» Network»» Site Yönetimi»» Tarayıcılar ve Gezginler »» İletişimAntispyware, AntitrojanAntivirüsCD / DVD Kayıt ve araclari ÇeşitliDosya ve Disk yöneticilerDosya SıkıştırıcılarYöneticileriGerekliGüvenlikOkuyucular Program KaldırıcılarProgramlamaSistem araclariYama,güncellemeYedeklemeŞifrelemeSes görüntüResim editörler

Trend Micro HijackThis 2.0.4   oindir

 

HijackThis ünlü güvenlik yazılımı şirketi Trend Micro'nun ürettiği bir casus, reklam yazılımları temizleme aracıdır. HijackThis MSN Messenger virüslerine, bilgisayarınıza girmeye çalışan zararlı yazılımlara, bilgisayarınıza zarar verebilecek çeşitli programlara ve internet ortamından gelebilecek çeşitli tehlikelere karşı sağladığı üstün güvenlik sayesinde bilgisayarınızı temiz tutmanıza yardımcı olan küçük ama güçlü bir güvenlik yazılımıdır. Üstelik bilgisayarınızı bu tür zararlı yazılımlardan arındırırken aynı zamanda sisteminizi de hızlandırıyor.

Programı çalıştırarak sisteminizde tarama yapabilir ve bulunan tüm zararlı yazılımları tamamen temizleyerek sisteminizde güvenli hale getirebilirsiniz.

Ayrıca bu alternatif güvenlik aracı kilitlenen Internet Explorer başlangıç sayfalarını da temizlemekte ve açmaktadır.

Kullanım

 • Kurulum sonrasında tarama için, "Do a system scan and save a logfile" butonu ile taramayı başlatın.
 • Program bilgisayarınızdaki tehlike ve sorunları listeleyecektir.
 • Liste üzerindeki girdilerin sol kısımlarını işaretleyin. (Tümü dahil)
 • Son olarak "Fix checked" butonunu tıklayarak temizleme işlemini başlatın.

Dracula Virüs Temizleyic    oindir    Basadön

j

Bilgisayarınızda Ücretsiz ve tamamen Türkçe olarak kullanabileceğiniz özel bir virüs temizleyicisi. Dracula Virüs Temizleyici (Türkçe Virüs Temizleme Aracı) henüz bir antivirüs programı değildir yani gerçek zamanlı koruma sağlayamaz bu nedenle de antivirüs programlarıyla birlikte çalışırken hiçbir sorun yaşamazsınız ancak program tarama sırasında antivirüs programınız virüs bulduğuna dair uyarı verirse çekinmeden virüsü silebilirsiniz. Program taramaya başlamadan önce virüs ihtimali bulunan flash disk, taşınabilir disk vb. bilgisayarınıza takın

Görevleri:

 • Bilgisayarımızda gereksiz depolanan Temp ve Prefect
  vb. dizinlerindeki dosyaları siler.
 • Diğer antivirüs programlarının virüsü silmesine rağmen tam anlamıyla düzeltilemeyen görev yöneticisi ve kayıt defterinin devre dışı kalması, Internet Explorer başlangıç sayfasının değiştirilememesi gibi birçok sorunu çözer.
 • Activexdebugger32.exe trojanını bir daha geri gelmemek üzere temizler ve sürücülerimizin paylaşım durumunu önceki haline getirir.
 • Sadece activexdebugger32.exe virüsü için değil, her geçen gün artan veri tabanıyla yeni virüsleri bulabilme adına ilk adım atılmıştır.

Bazı Bilgiler:

 • Dracula Virüs Temizleyici henüz bir antivirüs programı değildir yani gerçek zamanlı koruma sağlayamaz bu nedenle de antivirüs programlarıyla birlikte çalışırken hiçbir sorun yaşamazsınız.
 • Program taramaya başlamadan önce virüs ihtimali bulunan flash disk, taşınabilir disk vb. bilgisayarınıza takın , tarama hedeflerini seçin ve Virüsten Tarat! butonuyla taramayı başlatın.

Versiyon 2010 ile gelen özellikler, yenilikler, hata onarımları:

 • USB Disk Görüntüleme özelliği eklendi, bu sayede bilgisayara bağlı olan taşınabilir bellek ve disklerde virüs olması muhtemel dosyalar görüntülenmektedir.
 • Sistem açılışını gösterme özelliği eklendi,  Windows açılışında çalışan uygulamaların görüntülenip şüphelendiklerinizin pasif veya aktif duruma getirilmesi.
 • Aktif koruma eklendi, taşınabilir bellek, disk takılması durumunda virüs bulaşmadan önce tedbir amaçlı uyarılma ve onay durumunda silme işlemi gerçekleşmesi.

Önemli! Programı düzgün olarak kullanabilmek için bilgisayarınızda Framework'2.0 in yüklü olması gerekmektedir, eğer yoksa buradan indirebilirsiniz.

 

Trend Micro HijackThis   oindir

jAciklama casus, reklam yazılımları temizleme İngilizce Windows XP/Vista/7 Ücretsiz

 

Prorat 1.9 Fix 2   p indir

jAciklama uzaktan bilgisayar yönetimi Tüm diller Windows (Tümü) Ücretsiz

 

Privatefirewall 7.0.24.4 o indir 

jAciklama Güçlü bir güvenlik duvarı programıdır.İngilizce Windows XP/Vista/7  Ücretsiz

 

ZoneAlarm Free    o indir

jAciklama (Ücretsiz Güvenlik Duvarı Yazılımı) İngilizce Windows XP/Vista/7  Ücretsiz

 

Casus Bilgisayar 0073.92    indir

 jAciklama Bilgisayar takip programı   Deneme 15 gün Sürümü İngilizce Windows (Tümü

 

PC Guard for Win32 5.01 oindir

 jAciklama Açılan pencerelerden ve istenmeyen içeriklerden kurtulmak icin İngilizce, Windows (Tümü) Free Trial

 

USB Disk Security   o indir

jAciklama Sisteme takılan tüm taşınabilir cihazları denetler İngilizce Windows (Tümü) Deneme Sürümü

 

Comodo Internet scr  o indir

jAciklama Güvenlik duvarı programi İngilizce Windows XP/Vista/7 Ücretsiz

 

Messenger Detect   oindir

jAciklama Bilgisayar casus programıdır İngilizce Windows XP/Vista/7 Deneme Sürümü

 

Spytech SpyAgent   oindir

jAciklama Bilgisayar İzleme ve Gözetleme Programı İngilizce Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/7 30 gün Deneme Sürümü

 

j Dracula Virüs Temizl.   oindir

jAciklama özel bir virüs temizleyicisi Türkçe Windows 7 / Vista / Windows XP Ücretsiz

Prorat 1.9 Fix 2   p indir     Basadön

Tüm diller Windows (Tümü) Ücretsiz,

ProRat PRO gruba ait bir uzaktan bilgisayar yönetimi aracıdır.

Prorat ile bir sunucu oluşturup diğer kullanıcıya gönderdiğinizde bu kullanıcı sunucu dosyasını açarsa bilgisayarını tamamen kontrol edebilirsiniz. Klavye ışıkları, ekran görüntüsü vs. vs. Uzun süredir üzerinde yoğun çalışılan ProRat v1.9 Fix2 tamamlandı ve kullanımınıza sunuldu. Bu versiyonda eski versiyonda bulunan birçok hata düzeltildi ve birçok yeni özellik eklendi.Önemli: Programın şifresi "pro" dur.

 

ZoneAlarm Free 9.2.106.000 indir   o     Basadön

İngilizce Windows XP/Vista/7  Ücretsiz

(Ücretsiz Güvenlik Duvarı Yazılımı) internet bağlantısına sahip bilgisayarınızı kötü niyetli kişilerden ve yazılımlardan korumak için kullanabileceğiniz basit ve güçlü bir güvenlik duvarı oluşturma programıdır. Tamamen ücretsiz olan bu sürümde sisteminize veri girişi ve çıkışı yapılabilecek internet bağlantı noktalarını kontrol altına alabilir, internet bağlantısı kullanan uygulamalar üzerinde kurallar oluşturarak izniniz olmadan kimsenin veya hiçbir verinin bilgisayarınıza girmemesini veya bilgisayarınızdan çıkmamasını sağlayabilirsiniz.

PC Guard for Win32 5.01 oindir   Basadön

İngilizce, Windows (Tümü) Free Trial

Açılan pencerelerden ve istenmeyen içeriklerden kurtulmak istiyorsanız artık yapmanız gereken iş bu programı eklemek ve istemediğiniz sitelerin kelimelerini girmek. Kelimeler sayfada gizli de olsa bulunuyorsa açmıyor. Aynı şekilde `www.site.com` gibi siteleri de bu program ile engellemek mümkün. Programa koyulabilen şifre ile de sadece şifreyi bilen kullanıcılar programı açıp kapayabilirler.

PC Guard for .NET/Win32 bir .NET Framework ve Windows 32bit koruma uygulamasıdır.

Comodo Internet Security  o indir     Basadön

İngilizce Windows XP/Vista/7 Ücretsiz

Dünyanın en iyi güvenlik duvarı programlarından birisi olarak görülen Comodo Firewall'un ve yine Comodo tarafından geliştirilmiş olan Comodo Antivirus'un tek bir program içerisinde toplanması ile ortaya çıkan Comodo Internet Security ile artık internet güvenliğiniz için ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Sisteminizi hacker saldırılarından koruyan Comodo Firewall ile bilgisayarınız dış saldırılardan korunurken, Comodo Antivirus ile de virüs yazılımlarına karşı koruma sağlamış olursunuz. Bilgisayarınızı tamamen koruma özelliği sunan internet güvenliği programı ile virüslere, truva atlarına, casus yazılımlara, hackerlara karşı ücretsiz bir kalkan sahibi olacaksınız.

 

Spytech SpyAgent   oindir     Basadön

İngilizce Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/7 30 gün Deneme Sürümü 

(Bilgisayar İzleme ve Gözetleme Programı) programı sahip olduğu çok sayıda özellik ve seçenek ile profesyonel bir bilgisayar izleme ve gözetleme çözümüdür.

Klavye tuşlamalarını kaydetme, açılan pencereleri ve çalıştırılan uygulamaları bildirme, ziyaret edilen sitelerin listesini oluşturma, Facebook, MSN Messenger gibi sosyal ağ siteleri ve anlık mesajlaşma programları üzerindeki kayıtları tuma, gönderilen ve alınan e-postaları saklama gibi özelliklerinin yanında program çift monitör bulunan bilgisayarlarda iki ekranında görüntüsünü alabilme özelliği gibi birçok takip seçeneği ile önplana çıkıyor.

Yapılan aktivitelerin kaydını tutan bu casus programı dilerseniz masaüstü aktivitelerinin resimlerini kaydedip slideshow olarak oynatabiliyor ve size yapılan işlemleri tekrar görebilme imkanı sunuyor.

SpyAgent detaylı bir şekilde tuttuğu aktivite kayıtlarını dilerseniz size otomatik olarak belirlediğiniz zaman aralıklarında e-posta yoluyla adresinize de yollayabiliyor.

Basit bir arayüze sahip ve kolaylıkla kullanabileceğiniz bu program bilgisayarınızın başında değilken yapılan işlemleri takip etmeniz ve güvenliğinizi sağlamanız için üretilmiş profesyonel bir yazılım.

Çocukları bilgisayar başında zararlı şeylerden uzak tutmak isteyen ebeveynlerin tercihi olabilecek SpyAgent ile artık sizde dedektif olabileceksiniz

Privatefirewall 7.0.24.4 o indir     Basadön

İngilizce Windows XP/Vista/7  Ücretsiz

Zararlı yazılımlar birçok kullanıcının gündelik hayatında karşılaştığı önemli sorunlardan biridir. Ne yazık ki işletim sistemleri içerisinde gelen güvenlik duvarı araçları gerekli korumayı sağlayamayabiliyor. Privacyware tarafından üretilen Privatefirewall ücretsiz olmasına karşın bilgisayarınızı dışarıdan gelebilecek izinsiz ve uygunsuz tüm aktivitelere karşı koruyan güçlü bir güvenlik duvarı programıdır.

Privatefirewall (Ücretsiz Güvenlik Duvarı Programı) sayesinde virüs, spyware, adware, trojan, worm ve keylogger gibi kötü niyetli kimlik hırsızlığı yapan yazılımlara karşı internette korunurken, kişisel bilgilerinizin 3. şahıslar tarafından görüntülenmesini engelleyerek internet üzerinde güvenli bir şekilde dolaşmanızı sağlar

Casus Bilgisayar 007 (Keylogger) 3.92    indir     Basadön

     Deneme 15 gün Sürümü İngilizce Windows (Tümü

Casus Bilgisayar 007, gerçek zamanlı bir bilgisayar takip programıdır. Programı yüklediğiniz bilgisayarda neler olup bitiyor, hangi sitelere giriliyor, kimlerle konuşuluyor, konuşmanın içeriği vs. bütün bunları takip edebilir ve ekran görüntüleri de dahil olmak üzere hepsini öğrenebilirsiniz. Daha da önemlisi o bilgisayarda giriş yapılan tüm Msn, Icq, Yahoo ve tüm e-mail şifrelerini de kaydediyor ve sizin belirlediğiniz mail adresine belirli aralıklarla gönderiyor.

Program hakkında daha detaylı yardım, bilgi ve açıklamalar için Forumti üzerindeki başlığı inceleyiniz ! Başlığa gitmek için lütfen Tıklayınız ..

USB Disk Security 5.4.0.2  o indir      Basadön

İngilizce Windows (Tümü) Deneme Sürümü

Sisteme takılan tüm taşınabilir cihazları denetleyerek bilgisayarı bu cihazlardan gelebilecek zararlı yazılımlardan koruyan USB Disk Security sisteme güven içinde her türlü cihazı bağlayabilmenizi sağlıyor.

Her marka USB bellek, iPod, hafıza kartları, flash bellekler yani kısacası aklınıza gelebilecek taşınabilir tüm cihazlar sisteminiz için tehlike oluşturabilir. USB Disk Security (USB Disk Güvenliği) bu yolla bulaşabilecek tüm tehditlere (virüs, solucan, trojan, spyware, riskware, rootkit) karşı bilgisayarınızı korur. Bilgisayarınız çevrimdışıyken de etkili olan program her tür virüs programıyla uyumlu çalışır. Programın tam sürümü kullanım süresinde ücretsiz güncelleme desteği sunmaktadır. Az yer kaplayan program bilgisayarınıza güvenle her türlü taşınabilir cihazı bağlayabilmenizi sağlar. Ayrıca program çıkarılabilir cihazların güvenli kaldırılmasını sağlıyor.

Messenger Detect   oindir    Basadön

İngilizce Windows XP/Vista/7 Deneme Sürümü

Messenger Detect bir bilgisayar casus programıdır. Yerel internet ağınızdaki tüm bilgisayarların anlık konuşma programlarındaki (Windows live messenger, Yahoo messenger, Facebook messenger..) ve internet sitesi sohbet bölümlerindeki konuşmalarını takip edebilir, bilgisayarınıza gizlice ve otomatik olarak kaydedebilirsiniz. Takip etmek istediğiniz bilgisayara programı kurma zorunluluğunuz yoktur. Program kurulumdan sonra otomatik olarak çalışmaya başlar.

Yerel ağınızdaki kişilerin ne zaman, kimlerle ve ne konuştuklarını artık tam olarak bileceksiniz. Messenger Detect yerel ağınızdaki kişilerin anlık ileti programlarındaki konuşmalarını otomatik olarak yakalar ve sisteminize kaydeder. Karşınızdaki bilgisayara programı kurmadan onun ne konuştuğunu gizlice takip edebilirsiniz. Programa giriş ve ayarlara erişimi şifreleyerek güvenliğini sağlayabilirsiniz. Kayıt edilen konuşmalar kişilere ve tarihlere göre sınıflandırılır. Messenger Detect (Casus Yazılım Programı) ile konuşmaları kolayca arayabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Desteklenen anlık mesajlaşma programları: Windows Live Messenger, Yahoo, Facebook, AOL (AIM), AIM Express, ICQ, ICQ2Go, MySpace, Google Talk, Meebo, eBuddy

Özellikler:

 • Bütün popüler anlık konuşma programlarını takip edebilir ve konuşmaları kayıt edebilirsiniz,
 • İnternet sitelerinde yapılan konuşmaları takip edebilirsiniz (Facebook, Yahoo, MySpace, eBuddy, meebo,..)
 • Otomatik çalışma ve kayıt,
 • MSN kişisinin anlık durumunu gösterme ve kayıt etme,
 • Takip etmek istediğiniz bilgisayara programı kurma zorunluluğunuz yoktur,
 • Konuşmaları e-mail ile gönderme desteği,
 • Kolay kullanıcı arayüzü ile takip etme ve kayıt çok basittir,
 • Anlık konuşmalardaki yazışmaları yazı tipi, ifade ve göz kırpmaları kaydeder,
 • Kaydedilen yazışmaları aramak basit ve ulaşılabilirdir,
 • 15 farklı tema seçeneği,
 • Her yazışmaya zaman etiketi ekler,
 • Anlık konuşma programlarındaki (MSN, Yahoo, AOL, ICQ...) orjinal konuşma biçiminde kayıt etme,
 • 30 günlük ücretsiz deneme
 • 3 yıl otomatik güncelleştirme
 • 3 yıl e-mail ile teknik destek