Nedenyasiyoruz
Anasayfa Program indir Bilgisayar Dini bilgiler Saglik Ürünler Tarih

Antispyware, AntitrojanAntivirüsCD / DVD Kayıt ve araclari ÇeşitliDosya ve Disk yöneticilerDosya SıkıştırıcılarGerekliGüvenlikOkuyucular Program KaldırıcılarProgramlamaSistem araclariYama,güncellemeYedeklemeŞifrelemeSes görüntüResim editörlerinternet

 k

Net Framework 2.0    nedenyasiyoruz   indir

k

Microsoft .NET Framework 4 indir

PDFCreator 1.2.1 nedenyasiyoruz indir

j Aciklama

TeamViewer 6.0 Yapı 10722 nedenyasiyoruz  indir

 

kolay ve güçlü bir uzak masaüstü yöneticisi, aynı zamanda masaüstü bilgileri paylaşım ve transfer yazılımıdır. Firewall ve NAT proxy'ye dokunmadan çalışabilme özelliği ile hiç bir sorun çıkarmadan istediğiniz herşeyi yapmanıza olanak sağlar. Sadece TeamViewer programı ile başka bir bilgisayarın uzak masaüstüne bağlanabilir ve bir makinede yüklü olan programı her hangi bir yükleme işlemine gerek kalmadan diğerinde de kullanabilirsiniz. Bağlanmak istediğiniz bilgisayara ilk defa bağlanacaksanız daha önceden belirlenmiş olan id numaralarını girmeniz gerekmektedir.

TeamViewer'da ID numarasını ve şifreyi girdikten sonra uzak masaüstü erişimine sahip olursunuz. Dünyada yüzbinlerce insan TeamViewer'ı uzak masaüstü için en uygun, en kolay program olarak görüyor ve kullanıyor. 

TeamViewer sadece uzak masaüstü yönetimi için değil arkadaşınıza masaüstünüzde ne varsa onu da göstermeniz için geliştirilmiş bu tür kullanımlar için oldukça kolay bir arayüze sahiptir. Veri btransferi oldukça güvenli olup şifreleme yöntemi ile dışarıdan istenmeyen erişimlere olanak vermemektedir. Özel kullanımlar için bedava olan TeamViewer'da ayrıca chat, dosya transferi ve ana bilgisayar modu özellikleri de mevcut.

Özellikler:

 • Yükleme yapmadan uzak masaüstü erişimi
  TeamViewer ile internet bağlantısı sayesinde dünyanın her hangi bir yerindeki bir bilgisayara başka yükleme yapmadan ve güvenlik duvarı sorunu çıkarmadan erişim yapabilirsiniz.
 • Dosya Transferi
  TeamViewer bilgisayarınızdaki dosyaları karşı taraftaki bilgisayara yollayabilir yada karşı taraftan kendi bilgisayarınıza dosya taşıyabilirsiniz.
 • Güvenlik Duvarının arkasından çalışır
  Bir çok uzak masaüstü yazılımı güvenlik duvarları yüzünden erişim güçlükleri çeker. Ancak TeamViewer (Takım Bakışı: Masaüstünüzü Paylaşın) ile endişe etmeye gerek yok. Çünkü TeamViewer güvenlik duvarı arkasından çalışarak bağlanılacak bilgisayara bağlanmanın yolunu buluyor.
 • Yüksek Güvenlik Standardı
  TeamViewer Oldukça güvenli bir çözüm ortağıdır. Güvenlik kanalları RC4 kodlamaları ile korunmaktadır. RC4 kodlamaları https/SSL ile aynı güvenilirliğe sahiptir.
 • Yüksek performans
  LAN bağlantısı hızı ile internet üzerinde erişim imkanı sunar.
 • Düşük fiyatlı & Bedava versiyon
  Ayrıntılı ücretlendirme bilgileri aşağıda mevcuttur

 

bTeamViewer 6.0  nedenyasiyoruz  indir

j Aciklama Uzak bilgisayara baglanma Türkce Windows 2000/XP/Vista/7 ücretsiz

 

BullZip PDF Printer   nedenyasiyoruz indir

j Aciklama PDF dosya biçimine dönüştürme programi (freeware)Windows 2000/2003/XP/Vista Dili: Türkçe

 

VDownloader 3.0.720 nedenyasiyoruz  indir

j Aciklama Video paylaşım sitelerinden bilgisayarınıza video indirmek için Ücretsiz Windows XP/2003/Vista/7 Türkce

 

Freemake Video Converter nedenyasiyoruzindir

j Aciklama video formati dönüştürücü İngilizce Windows XP/Vista/7Ücretsiz

 

Free Studio 5.1.0  nedenyasiyoruzindir

j Aciklama Ses video format dönüstürücü İngilizce Windows XP/Vista/7 ücretsiz

 

PhotoFiltre 6.2.5 nedenyasiyoruz  indir

j aciklama Resim dönüstürücü Dili: Türkçe Windows (Tümü)  Ücretsiz

 

  Sandboxie 3.56  nedenyasiyoruz  indir

j Aciklama Sistemde izbirakmadan program silme.p.Dil:  Türkçe Windows 2000/XP/Vista/7 (Ücretsiz)

 

Mini Döviz 1.0.0 nedenyasiyoruz  indir 

j Aciklama çevrimiçi döviz kurlarını takip etme  (Freeware)Windows XP/Vista Dili: Türkçe

 

Dosya Parçl./Birleştirme indir

j Aciklama (Freeware)Windows (Tümü) Dili: Türkçe

 

Airytec Switch Off Portable nedenyasiyoruz indir

j Aciklama bilgisayarınızı ayarladığınız zamanda kapatabilir, Windows (Tümü) Dili: Türkçe Freeware

Airytec Switch Off Portable 3.4.1.880 nedenyasiyoruz indir 

mnWindows (Tümü) Dili: Türkçe Freeware Basadön

Airytec Switch Off programı ile bilgisayarınızı ayarladığınız zamanda kapatabilir, yeniden başlatabilir, beklemeye alabilir, oturum kapatabilir veya hazırda bekletebilirsiniz.
Zamanlama için 7 farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlar;
Geri sayım (Countdown)

Günlük (Daily)
Haftalık (Weekly)
Otorum açıldığında (On logon)
Bilgisayar açıldığında (On startup)
Tek sefer (Once)
İşlemci izlemesi (CPU idle

Dosya Parçalama/Birleştirme Programı  nedenyasiyoruz indir

k(Freeware)Windows (Tümü) Dili: Türkçe Basadön

Üretici Açıklaması: Büyük dosyaları aynı depolama aygıtına sığdıramıyorsanız bu program sizin işinize yarayacak türden. Bu programı kullanarak örneğin bir cd'de boş yeriniz kaldıysa ve oraya kaydedeceğiniz dosya sığmıyorsa siz de kalan alanı israf etmek istemiyorsanız dosyanızı parçalara ayırıp bir parçasını kalan alana diğer parçasını diğer cdye kaydedebilirsiniz. Daha sonra bunları biraraya kısa bir sürede getirip kullanabilirsiniz. Ya da başka birçok şekilde kullanabilirsiniz. Program DOS tabanlı çalışmakta. Dosyanızı üstüne sürüklüyorsunuz ve dosyayı parçalamaya başlıyor vs. Programın anlatımı rar dosyasının içinde mevcut. Programı kullanmadan önce yardıma gözatmanızı tavsiye ederim.

Önemli Not: Programın çalışabilmesi için Net Framework 2.0 gerekmektedir 

Mini Döviz 1.0.0 nedenyasiyoruz  indir 

k(Freeware)Windows XP/Vista Dili: Türkçe Basadön

Adında da anlaşılacağı üzere çevrimiçi döviz kurlarını takip etmeye yarıyor. Oldukça küçük boyutlu ve şık bir görünüme sahip. Üstelik sistem kaynaklarını oldukça tasarruflu kullanıyor. Mini Hava kullanıcılarının yabancılık çekmeyeceği bir arayüze sahip. Eğer Mini Hava‘ yı daha önce kullandıysanız zorlanmayaksınız

Sandboxie 3.56  nedenyasiyoruz  indir  


dDil:  Türkçe Windows 2000/XP/Vista/7 Basadön(Ücretsiz)
Sandboxie, Windows sisteminize kurduğunuz ya da denediğiniz programların iz bırakmadan silinmesi için üretilmiş bir yazılımdır.

Kurmak istediğiniz programları SandBoxie ile yarattığınız sanal diske kurmanız, bilgisayarınızın yavaşlamasını önlemek için kullanabileceğiniz oldukça etkili bir yöntemdir. Sanal diske kurduğunuz programları kaldırdığınız zaman sisteminizde iz bırakmadan kaldırılacaklardır. Bu sayede sisteminizde herhangi bir yavaşlama olmayacak ve bilgisayarınızı ilk günkü performansında kullanabileceksiniz. Sandboxie’nin sizin için yarattığı sanal alan zararlı yazılımların bilgisayarınıza ulaşmasını da engeller. Bu alandaki dosya ve mailleriniz güven içinde olacaklar.

Sürekli program deneyen kullanıcılar için çok yararlı olan SandBoxie ile bilgisayarınızı optimize etmeye ihtiyaç duymayacaksınız. Zararlı her türlü yazılımdan sisteminizi uzak tutacak yazılım size pratiklik kazandıracak.

PhotoFiltre 6.2.5 Resim dönüstürme  nedenyasiyoruz  indir 

dDili: Türkçe Windows (TümüÜcretsiz

PhotoFiltre bir çok resim biçimini tanıyabilen, resim biçimleri arasında dönüşüm yapabilen, resimlere efektler ve filtreler uygulayabilen, üretici sitesindeki eklentiler sayesinde yeni özellikler de katılabilen bir resim düzenleme ve görüntüleme yazılımıdır.

Free Studio 5.1.0  nedenyasiyoruzindir

kİngilizce Windows XP/Vista/7 ücretsiz    Basadön

DVDVideoSoft'a ait birbirinden farklı özelliklerde ücretsiz programlar içeren Free Studio, ses ve video dosyalarını editleyerek değişik formatlara dönüştürebileceğiniz kapsamlı bir yazılım. Free Studio (Ücretsiz Programlar Paketi) ses ve video dosyalarını iPod, PSP, iPhone, BlackBerry ve diğer taşınabilir cihazlar için uygun formatlara dönüştürebilir. Free Studio ile youtube videolarını indirebilir ve iPod, PSP, iPhone için uygun formatlara dönüştürebilirsiniz. Video dosyalarını MP3, JPG, Flash, DVD formatlarına dönüştürmekte Free Studio ile ücretsiz. Programla ses ve video dosyaları CD ve DVD'ye yazdırılabiliyor

BullZip PDF Printer 7.2.0.1304  nedenyasiyoruz indir  

d(freeware)Windows 2000/2003/XP/Vista Dili: Türkçe Basadön

Yazı ve resim dosyalarınızı PDF dosya biçimine dönüştüren ücretsiz bir yazılımdır.

Yazılım bir sanal yazıcı şeklinde çalışmaktadır. Dönüştürmek istediğiniz dosya veya grafik dosyalarını yazdırma (print) seçeneği olan herhangi bir windows uygulaması üzerinden, yazıcı olarak BullZip PDF Printer sanal yazıcısını seçerek programa gönderiyorsunuz ve program da kendisine gönderilen verileri PDF biçiminde kaydediyor 

PDFCreator 1.2.1 nedenyasiyoruz indir 

(Ücretsiz )Windows 2000/XP/Vista/7Türkçe  Basadön

PDFCreator nerdeyse tüm Windows uygulamalarıyla uyumlu çalışabilen ve dilediğiniz uygulama ve program üzerinden PDF dosyaları yaratmanıza olanak sağlayan, açık kaynak olarak geliştirilen ücretsiz bir yazılım. Türkçe dil desteği ve kolay kullanımı ile son derece başarılı ve basit bir program olan bu araç PDF dosyası oluşturma ve PDF dosyalarını başka dosyalara dönüştürme konusunda size çok yardımcı olacak

 

VDownloader 3.0.720 nedenyasiyoruz  indir

dÜcretsiz Windows XP/2003/Vista/7 Türkce Basadön

Video paylaşım sitelerinden bilgisayarınıza video indirmek için kullanabileceğiniz, video bilgilerine kolayca ulaşmanıza yardımcı olan ücretsiz bir video indirme aracı olan VDownloader dilerseniz indirdiğiniz videolar için format dönüştürme işlemi de yapabiliy

VDownloader ile video dosyalarını kaydedebileceğiniz formatlar;

AVI, MPG, iPOD/iPHONE, PSP, 3GP, NOKIA N8x0, VCD, SVCD, DVD, FLV ve MP3 (sadece ses

Freemake Video Converter 2.3.0.1  nedenyasiyoruz indir

mn İngilizce Windows XP/Vista/7Ücretsiz  Basadön

Giderek sayısı artan video dönüştürücüler içerisinden sıyrılan Freemake Video Converter kullanışlı şık arayüzüyle tercih edebileceğiniz bir program. Aklınıza gelen hemen her formatı destekleyen yazılımla AVI, WMV, MP4, 3GP, DVD, MP3 formatlarına dönüştürme işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Ücretsiz program sunduğu ekstra özelliklerle kullanıcıların diğer ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlıyor. Örneğin kendi içerisinde bir DVD yazıcısı bulunan Freemake Video Converter (Kapsamlı Video Dönüştürücü) üzerinde işlem yaptığınız dosyaları hemen yazdırarak paylaşmanızı sağlıyor. Dönüştürdüğünüz videolar üzerinde ufak tefek düzenleme işlemleri yapmanız gerekirse yine programa entegre video editörü işlemlerinizde size yardımcı olabilir. Böylece istenmeyen bölümleri kesme, birden fazla video birleştirme, yönünü değiştirme gibi basit işlemler için başka bir program kurmanız gerekmez.

Freemake Video Converter'ın başka bir özelliği ise fotoğraflarınızı biraraya getirerek şık slayt şovlar hazırlamanız için bir araç daha barındırması. Arka plana müzik ekleme seçeneğide bulunan araçla hazırladığınız slayt şovu ister Youtube'a yükleyin, ister bilgisayarınza kaydedin ister DVD'ye yazdırın. Bu işlemlerin tamamı için program size yardımcı olabilir.

Freemake Video Converter ile dönüştürdüğünüz veya düzenlediğiniz video dosyalarını, ses dosyalarını, foto slayt şovlarınızı tek bir dosya formatı haline getirerek farklı çözünürlük seçeneklerinden birini tercih edip DVD'ye yazdırabilirsiniz. 320X240'dan HD 1080p'ye kadar uzanan geniş çözünürlük seçenekleri arasından medya dosyalarınıza uygun olanı belirlemek tamamen kullanıcı tercihlerine kalmış. Ücretsiz sınırsız kullanım, şık ve kullanışlı bir arayüz, pek çok kullanışlı aracı birarada bulundurma gibi özellikleri Freemake Video Converter'ı denemeye değer bir tercih haline getiriyor.

Önemli! Programın çalışması için sisteminizde Microsoft .NET Framework 4 kurulu olmalıdır

 

Microsoft Photo Story 3 nedenyasiyoruz indir

(Ücretsiz )Türkçe windows xp  Basadön

Dijital fotoğraflarınızı kullanarak slayt gösterileri oluşturun. Resimleri tek bir dokunuşla düzeltin, kesin veya döndürün. Fotoğraflı öykülerinize şaşırtıcı özel efektler, müzikler ve kendi sesli anlatımınızı ekleyin. Sonra başlıklar ve alt yazılarla kişiselleştirin. Dosya boyutlarının küçük olması fotoğraflı öykülerinizi e-posta ile göndermenizi kolaylaştırır. Öykülerinizi TV'de, bilgisayarda veya Windows Mobile tabanlı bir taşınabilir aygıtta seyredin