Nedenyasiyoruz
Anasayfa Program indir Bilgisayar Dini bilgiler Saglik Ürünler Tarih

+Ses görüntü »»Format Dönüştürücüler »»Ses Oynatıcılar ve İzleme Araçlar»»Ses ve MüzikKaydediciler»»Video Düzenleme AraçlarıAntispyware, AntitrojanAntivirüsCD / DVD Kayıt ve araclari ÇeşitliDosya ve Disk yöneticilerDosya SıkıştırıcılarYöneticileriGerekliGüvenlikOkuyucular Program KaldırıcılarProgramlamaSistem araclariYama,güncellemeYedeklemeŞifrelemeResim editörlerinternet  

Bvt LiveTv 3.0 n indir

n

Ulead Video Studio Pro x2 v12.0.98.0 Full  nedenyasiyoruz indir

İngilizce  türkce destekli Windows XP/Vista/7 ücretsiz

Kendi filminizi kendiniz mi yönetmek istiyorsunuz? İşte size fırsat, Ulead VideoStudio 11 ile elinizde bulunan filmlerinizi istediğiniz gibi kesip biçebilir ve yeni orjinal filmler hazırlayabilirsiniz. Ulead VideoStudio şu an piyasada bulabileceğiniz en ideal video düzenleme yazılımıdır diyebiliriz. Şifresi ve yaması içinde mevcut olup bizzat test edilip onaylanmıştır...

Videoları gerçek zamanlı olarak işlemenize olanak tanıyan Ulead Video Studio 11 tüm içeriği DVD’ye kaydetmenize de olanak tanıyor. Ulead VideoStudio özellikle sonuçları ekranda olabildiğince hızlı bir şekilde görmek isteyen sabırsız kullanıcılar için ideal bir program olarak öne çıkıyor.

Program üç temel uygulamadan oluşuyor:
VideoStudio Editor evinizde yapabilmeniz için bir çok film seçeneği sunuyor. Teknik düzenlemeleri de editör ile gerçekleştirebilirsiniz. Bir hayal edin istediğiniz sahneleri alıp kesip biçip istediğiniz sahneye koyabilirsiniz. Efektler verebilirsiniz! İçindeki yama ile Editör bölümü %95 oranında Türkçe olacaktır.

Movie Wizard yeni başlayanlar için ideal bir başlangıç noktası olacaktır. Temalarınızı belirleyin ve profesyonel başlangıç sahneleri yaratın. Foto slayt şovlarınızı yaparken efektler verin. Yakınlaşıp uzaklaşın. 3 adımda filminizi bitirebilirsiniz.

DV-to-DVD Wizard DV'den DVD'ye yazdırmanın en kolay ve hızlı yolu. Sadece kamera kayıtlarını ve istediğiniz klipleri yakalayıp DVD klasörünün içine koyun. 2 adımda DVD'leriniz hazır. Üstelik menü başlık ve müzikleri ile birlikte

Camtasia Studio 7.1.0 Build 1631 N indir

İngilizce Windows XP/Vista/7 30 günlük kullanimN

Ekranınızın videosunu çekmek için tercih edebileceğiniz en profesyonel yazılımlardan olan Camtasia Studio güncel taleplere göre sürekli geliştirilen yazılımlardan birisi. Özellikle ekran yakalama yazılımlarıyla ünlü olan TechSmith firması kendi alanındaki tecrübesini Camtasia Studio'nun yeni sürümüne yansıtmış.

Camtasia Studio 7 Sürümüne Eklenen Yeni Özellikler:

Kütüphane: Oluşturduğunuz tüm efekt ve hareketleri tekrar kullanım için kütüphanede saklayabilirsiniz.
Kopyala ve Yapıştır: Kütüphanede tekrar kullanım için sizi bekleyen tüm kayıtlar kopyala ve yapıştır özelliğiyle hemen hizmetinizde.
Youtube Upload: Oluşturduğunuz HD videoları Camtasia Studio'dan ayrılmadan upload edebilirsiniz.
Ekran Kaydına Efekt Ekleme: Ekranınızın videosunu çektikten sonra içerisine konuşma balonları, dikkat çekici işaretler ekleyebilir ve bunları istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Ekran kaydınız sırasında kullandığınız klavye tuşlarını da görünür kılarak yardımcı videolar oluşturabilirsiniz.
Ayarlanabilir Ses Düzeyi: Ekran kaydı videounuzun ses düzeyini istediğiniz yerde kolayca düşürebilir veya yükseltebilirsiniz.
Geliştirilen Ekran Kaydı Özelliği: Ekran kayıt motoru %50 hızlandırılan Camtasia Studio 7 daha akıcı bir video kaydı almanızı sağlıyor. Böylece Flash animasyon ve 3D tasarım videolarında daha iyi bir sonuç alabilirsiniz.
Geliştirilen Hazır Tasarım Temalar
Editlenebilir İmleç Tuşları
Yenilenen Arayüz Tasarımı.

 

k Windows Live M. Maker mn indir

j Aciklama video düzenleme ve dönüştürme yazılımıdır.Dili: Türkçe Windows Vista/7   ücretsiz

 

j Free Video Dub 1.8.12 k indir

j Aciklama Ücretsiz Video Düzenleme Programı İngilizce Windows XP/Vista/7 Ücretsiz

 

mn VirtualDub 1.9.11 i indir

j Aciklama  Video Düzenleme Program İngilizce Windows (Tümü) Ücretsiz

 

mn  Vindir For Youtube 3.0 j indir

j Aciklama youtubeden film indirilir Türkce Windows (Tümü) Ücretsiz

 

Boilsoft Video Splitter   indir ücretsizversiyonu  indir

j Aciklama ingilzce Windows (Tümü) 60 günlük kullanim

 

Ulead VideoStudio 11  indir

j Aciklama İngilizce Windows XP/Vista/7 30 günlük kullanim

 

Camtasia StudioBuild   indir

j Aciklama İngilizce Windows XP/Vista/7 30 günlük kullanim

 

AVI ReComp 1.4.4   indir

j Aciklama Dili: Türkçe Windows (Tümü )  ücretsiz

 

Ulead VideoStudioPlus   indir

jAciklama İngilizce Windows XP/Vista/30 günlük kullanim

Free Video Dub 1.8.12 indir

İngilizce Windows XP/Vista/7 Ücretsiz

Ücretsiz Video Düzenleme Programı) videolarınızdan istemediğiniz sahneleri silmenize yarayan ücretsiz bir video düzenleme programıdır.

Videolarınızdan istemediğiniz sahneleri silerken video formatını tekrar ayarlamanıza gerek kalmaz. Böylece videolarınızda herhangi bir kalite kaybı yaşamazsınız. Videolarınızı orjinal kalitesinde izlemeye devam edebilirsiniz. Videolarınızı düzenlerken herhangi bir kayıp yaşamazsınız ve oldukça hızlıdır.

MPEG 1, MPEG 2, MPEG 4, AVI, MOV, M4V, MPG, FLV, DivX ve XviD formatında videoları düzenleyebilirsiniz

 Vindir For Youtube 3.0 indir

Türkce Windows (Tümü) Ücretsiz

Vindir for YouTube ile YouTube'dan istediğiniz videoları çok kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit: İndirmek istediğiniz videonun linkini programda belirtilen yere yapıştırın ardından aramayı yapın istediğiniz videoyu bulun ve ardından çok kolay bir şekilde indirin.

Yenilenen tasarımı ile kullanımı daha da kolaylaştırılan Vindir ile artık çok kolay bir şekilde videolarınız indirebileceksiniz. Türkçe dahil 5 dil desteğini de sunan Vindir ayrıca sahip olduğu detaylı yardım merkezi, hatırlatma ve bilgi kutuları ile de kullanımı kolaylaştırmıştır. YouTube, İzlesene, PiknikTube, TrTube, VidiVodo, Google Video gibi servislerden arama yapabilmenize olanak tanıyan Vindir ile artık çok kolay bir şekilde videoları bilgisayarınıza indirebileceksiniz. Mpeg, Avi, Wmv, Swf gibi popüler video formatlarında kayıt imkanı sunan bu program ile isterseniz videoların sadece seslerini de kaydedebilirsiniz. Bunun için de MP3 ve 3GP formatlarında kayıt imkanı sunulmuştur

Ulead VideoStudio 11  indir

İngilizce Windows XP/Vista/7 30 günlük kullanim

Video düzenlemek için kullanabileceğiniz bu profesyonel program ile artık birçok video düzenleme işlemini evinizdeki bilgisayarınızda yapabileceksiniz. Profesyonel çalışmalar için kullanabileceğiniz bu program ile videolarınızı kolaylıkla düzenleyebileceksiniz.

VideoStudio Editor evinizde yapabilmeniz için bir çok film seçeneği sunuyor. Teknik düzenlemeleri de editör ile gerçekleştirebilirsiniz. Bir hayal edin istediğiniz sahneleri alıp kesip biçip istediğiniz sahneye koyabilirsiniz. Efektler verebilirsiniz!

Movie Wizard yeni başlayanlar için ideal bir başlangıç noktası olacaktır. Temalarınızı belirleyin ve profesyonel başlangıç sahneleri yaratın. Foto slayt şovlarınızı yaparken efektler verin. Yakınlaşıp uzaklaşın. 3 adımda filminizi bitirebilirsiniz.

DV-to-DVD Wizard™ DV'den DVD'ye yazdırmanın en kolay ve hızlı yolu. Sadece kamera kayıtlarını ve istediğiniz klipleri yakalayıp DVD klasörünün içine koyun. 2 adımda DVD'leriniz hazır. Üstelik menü başlık ve müzikleri ile birlikte!

Kesin High-Definition Çözümü
HD kayıtlarınızı geniş ekran tv'nizde izlemek için HD kayıtlarınızı DVD'ye yazabilecek bir programa ihtiyacınız var. Ve bu program tam aradığınız çözüm.

Dolby® Digital 5.1 Surround Ses
Dolby® Digital 5.1 Surround Ses sistemi ile evinizde kayıtlarınızı izlerken sanki sinemadaymış hissine kapılacaksınız.

Windows Live Movie Maker 1.0 indir

Dili: Türkçe Windows Vista/7   ücretsiz

Windows Live Movie Maker Program Açıklaması

Windows Live Movie Maker Türkçedir Eğer sorun çıkarsa lütfen en alttaki notu okuyunuz.
windows live movie maker, video düzenleme ve dönüştürme yazılımıdır. video bölme, birleştirme, yazı ekleme, videolara ses ekleme, geçiş efektleri ve video efektleri ekleme özellikleri bulunmaktadır.

özellikleri:
video dosyalarını birleştirebilir ve bölebilir
videolar arasına geçiş efektleri ekleyebilir
videolar üzerine ses ekleyebilir
video öncesi, sonrası ve üzerine yazı ekleyebilir
yazılar kişiselleştirilebilir
farklı geçiş efektleri uygulanabilir
resim dosyaları videolar arasına eklenebilir
resimlerden animasyonlu videolar oluşturulabilir
otomatik video özelliği ile ses, geçiş efektleri ve yazılar otomatik olarak oluşturulabilir
video ve resimler döndürülebilir
müzik başlangıç ve bitiş zamanını ayarlayabilir
yazılar için efektler eklenebilir
animasyonlar ve efektlerin süreleri belirlenebilir
önizleme özelliği vardır
yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapılabilir
oluşturulan videolar otomatik olarak youtube video paylaşım sitesine gönderilebilir
öntanımlı kayıt türleri ile kolay kaydetme imkanı sunar

desteklenen dosya türleri:
desteklenen video dosya türleri: wmv, avi, mpg, mp4, vob, 3gp, mpeg, divx, asf, flv, mov ve daha fazlası
desteklenen ses dosya türleri: wma, mp3, wav, m4a, aif, aiff
desteklenen resim dosya türleri: jpg, bmp, png, gif, dib, ico, jpeg, jpe, exif, tif, tiff, wdp, rle

Boilsoft Video Splitter 5.11   indir

ücretsizversiyonu  indir

ingilzce Windows (Tümü) 60 günlük kullanim

 Video dosyalarınızı rahatlıkla kezsip ayırabileceğiniz ve videolarınız üzerinde bazı düzenlemeler yapabileceğiniz kullanışlı bir program. Birçok formattaki video dosyaları üzerinde kesim yapabilmenize olanak sağlayan bu uygulama, sahip olduğu sade arayüzü sayesinde de oldukça kolay kullanıma sahiptir. Programın esas felsefesini hız ve orjinalliğe bağlı kalınarak kesebilme oluşturuyor

Kesim yapabileceğiniz formatlar ve özellikleri:

 • Hızlı ve yüksek orjinallikte kesme
 • AVI, Divx, MPEG-4 video dosyalarını kesebilme
 • MPEG-1, MPEG-2, VOB video dosyalarını kesebilme
 • ASF, WMV, WMA video dosyalarını kesebilme
 • Real Media(.rm, .rmvb) destekli videoları kesebilme
 • MP4(.mp4, .m4a) dosyalarını kesebilme
 • 3GP(.3gp, 3g2) dosyalarını kesebilme (mobile telefonlar için)
 • VCD (.dat) destekli dosyaları kesebilme
 • AC3 tipi dosyaları kesebilme
 • 2 gb üzeri video dosyalarını dahi yüksek hız ve kalitede kesebilme
 • Kullanıcı dostu arayüz


AVI ReComp 1.4.4   indir

Dili: Türkçe Windows (Tümü )  ücretsiz

AVI ReComp programı AVI dosyalarınızı yeniden sıkıştırmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir program. Hem ses kaydı bulunan hem de ses kaydı bulunmayan AVI'lere destek sağlayan bu küçük boyutlu video aracı XviD kodlaması kullanarak video dosyalarına hızlı ve kalite bir şekilde sıkıştırma işlemi yapmanıza olanak sağlıyor 

Ulead VideoStudio Plus 11.5  indir

İngilizce Windows XP/Vista/30 günlük kullanim

(Profesyonel Video Düzenleme Programı) 11.5 Plus, VideoStudio 11'in yeni versiyonudur.
İçerisinde ek olarak Power Pack ve Media One Plus bulunmaktadır. Eğer lisanslı VideoStudio 11 Plus kullanıcısıysanız ürününüzü güncelleyebilirsiniz.

Kolay ve güçlü video düzenleme aracı ve ayrıca
DVD yazma programı

Yapmak istediğiniz filmleri hayal edin ve uygulayın!

VideoStudio Editor evinizde yapabilmeniz için bir çok film seçeneği sunuyor. Teknik düzenlemeleri de editör ile gerçekleştirebilirsiniz. Bir hayal edin istediğiniz sahneleri alıp kesip biçip istediğiniz sahneye koyabilirsiniz. Efektler verebilirsiniz!

Movie Wizard yeni başlayanlar için ideal bir başlangıç noktası olacaktır. Temalarınızı belirleyin ve profesyonel başlangıç sahneleri yaratın. Foto slayt şovlarınızı yaparken efektler verin. Yakınlaşıp uzaklaşın. 3 adımda filminizi bitirebilirsiniz.

 

DV-to-DVD Wizard™ DV'den DVD'ye yazdırmanın en kolay ve hızlı yolu. Sadece kamera kayıtlarını ve istediğiniz klipleri yakalayıp DVD klasörünün içine koyun. 2 adımda DVD'leriniz hazır. Üstelik menü başlık ve müzikleri ile birlikte!

Kesin High-Definition Çözümü
HD kayıtlarınızı geniş ekran tv'nizde izlemek için HD kayıtlarınızı DVD'ye yazabilecek bir programa ihtiyacınız var. Ve bu program tam aradığınız çözüm.

Dolby® Digital 5.1 Surround Ses
Dolby® Digital 5.1 Surround Ses sistemi ile evinizde kayıtlarınızı izlerken sanki sinemadaymış hissine kapılacaksınız.

Otomatik renk ve ton filtresi
Uygunsuz ışık durumlarını otomatik olarak düzenler düzeltir.

MPEG Ayarlayıcı
En iyi kalite ve hızda kayıt kaydetmenize olanak tanır.

DVD Yazma
Tamamı ile interaktif DVD kayıtlar yapabilmenize, kendinize özel menünüzü oluşturabilmenize, bu menüye ek olarak resim veya müzik ekleyebilme imkanını size sunan bir program. Menünüzün her türlü ayarını belirleyebilme olanağı da var

VirtualDub 1.9.11 n indir

İngilizce Windows (Tümü) Ücretsiz n

Video Düzenleme Programı) Windows işletim sistemleri için hazırlanmış küçük boyutlu, ücretsiz fakat çok güçlü bir video düzenleme programı. GPL lisanslaması altında yayınlanan bu açık kaynak program Adobe Premiere gibi profesyonel yazılımlara gerek duymadan video görüntülerinizi düzenlemenize, birleştirmenize, kesmenize ve daha birçok özellikle kendi videolarınızı yaratmanıza yardımcı oluyor. Third-party video filtreleri ile zenginleştirebileceğiniz bu video düzenleme aracı genel olarak AVI dosyaları üzerinde çalışmalar için üretilmiş olsada MPEG-1 formatını da okuyabiliyor hatta BMP formatındaki resim setlerini de bünyesinde düzenlemenize olanak tanıyor.

Video düzenleme programları arasında ücretsiz olarak tanınan programların en başında gelen VirtualDub ücretli program kullanmaya karşı çıkan kişiler tarafından çok kullanılan bir yazılım. Kullanımı son derece basit olan bu program standart codeclerin hepsi ile uyumlu bir şekilde çalışabiliyo