Nedenyasiyoruz
Anasayfa Tüm Programlar Bilgisayar Dini bilgiler Saglik Ürünler Tarih
+ internet»» Site kopyalama»» Chat»» Dosya Paylaşımı»» Dosya İndirme»» E- Mail»» Ftp»» Güvenlik»» Hızlandırıcı»» Network»» Site Yönetimi»» Tarayıcılar ve Gezginler »» İletişimAntispyware, AntitrojanAntivirüsCD / DVD Kayıt ve araclari ÇeşitliDosya ve Disk yöneticilerDosya SıkıştırıcılarYöneticileriGerekliGüvenlikOkuyucular Program KaldırıcılarProgramlamaSistem araclariYama,güncellemeYedeklemeŞifrelemeSes görüntüResim editörler

VideoCacheView nedenyasiyoruz indir

Türkce windows tümü 30 gün

gezinirken ziyaret ettiğiniz sayfalardaki birçok materyal bir süreliğine bilgisayarınızda saklanır. Bunun amacı, ziyaret edilen sitelerin yeniden ziyaret edilmesinde görüntüleme işleminin hızlıca gerçekleşmesini sağlamaktır.

VideoCacheView (Çevrimdışı Video ve Flaş İzleme Programı) programı da saklanan dosyalar arasında yer alan videoları bularak bu videoları çevrımdışı izlemenizi sağlar. Dilerseniz program sayesinde saptanan videoları daha sonra izlemek üzere kalıcı olarak kaydedebilirsiniz de.

Son yıllarda oranı hızla artan flaş tabanlı (.flv) videolar için de VideoCacheView programını kullanabilirsiniz. Ancak VideoCacheView ile bulduğunuz flaş tabanlı videoları izleyebilmeniz için .flv uzantısını destekleyen video oynatma programı kullanmalısınız.

VideoCacheView programının kullanımı:

İndirdiğiniz kurulum dosyasını kurunuz. Program Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Chrome tarayıcılarının oluşturduğu ön bellek dosyalarını tarayacaktır. Ortalama 5 - 30 saniye arasında bir bekleme süresinin ardından VideoCacheView programının ana ekranın bulunan video dosyalarını görebilirsiniz.

"In Cache" sekmesinde "YES" olarak belirtilen dosyalar izlenebilir ya da kaydedilebilir dosyalardır. İzlemek için  sol üstte yer alan "Play Selected File"; kaydetmek için ise bir yandaki "Copy Selected Files to" seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Programı Türkçe olarak kullanabilmek için buradan Türkçe dil eklentisini indirebilirsiniz. İnen dil eklentisini VideoCacheView programının yer aldığı klasörün içine atınız.

Teleport Pro 1.61 nedenyasiyoruz indir

ingilizce Windows 95/98/Me/NT/2000/XP / deneme

nİnternette gezerken bir siteyi beğendiniz ve bunu internette olmadığınız zamanda gezmek istiyorsunuz. O halde size bu programı öneriyoruz. Teleport programına beğendiğiniz sitenin adresini yazıyorsunuz ve program siteyi tamamen bilgisayarınıza innDiriyor. Böylece internette olmadığınız zaman bile siteye girip dolaşabileceksiniz.

Teleport ile bir siteyi aynen internette gezebilecek şekilde dosya yapısını koruyarak kopyalayabilir, belli biçim ve büyüklükteki dosyaları innDirebilir ya da tüm sitedeki bağlantı ve dosyaları listeleyebilirsiniz.

HTML 4.0, CSS 2.0, ve DHTML türlerini okuyup şifreli web sayfalarını da kaydedebilen Teleport, otomatik bağlantı çevirebilme, Java applet desteği, zamanlayıcısı ve yeniden yönlendirme yapabilen sayfalardan da innDirme desteği ile göz dolduruyor.

Teleport Pro Programı ile yapabileceklerinize bir kez daha göz atacak olursak:

. Tüm web sayfalarını alt sayfaları ile birlikte sabit sürücünüze kaydedebilirsiniz
. Kaydettiğiniz bu sitenin birebir kopyasını çıkartabilirsiniz
. Belirteceğiniz dosya boyutu ve özelliklerine sahip web sayfalarında arama yapabilirsiniz
. Bilinen adreslerden innDirme yapabilirsiniz
. Kaynak web sayfasına bağlı tüm diğer sayfaları da inceleyebilirsiniz
. Anahtar kelimeler kullanarak bir web sayfası aratabilirsiniz
. Yavaş açılan web sayfalarını beklemek zorunda kalmazsınız
. Şifreli siteleri de bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz

Bu sürümde eklenen özellikler:

* UTF-8 karakter düzeltmeleri
* Ultra sürümünün eski bir versiyonunu kullanıyorsanız bu yeni sürümü innDirdiğinizde deneme süresi sıfırlanacaktır.

Not: Teleport Pro programının tam sürümünü satın almak için 39.95$ ödemeniz gerekmektedir.

n  WinHTTrack Website  nedenyasiyoruz   indir    

Aciklama Wepsayfa kopyalama  İngilizce ama Türkçe dil desteği var  Windows 95/98/NT/2000/XP Ücretsiz

 

k  Offline Downloader nedenyasiyoruz indir

Aciklamaweb sayfalarini indirin ingilizce Windows 95 /98/Me/NT/2000/XP /30gün 500 dosya sinirli

 

l  Offline Explorer   nedenyasiyoruz indir    

Aciklama websayfasi indirme programi ingilizce Windows 95 /98/Me/NT/2000/XP /30gün 500 dosya sinirli

 

j Teleport Pro 1.61 nedenyasiyoruz indir                

Aciklama Begendiginiz sayfayi indirin ingilizce Windows 95/98/Me/NT/2000/XP / deneme

 

k  WebSnake nedenyasiyoruz indir                           

Aciklama websayfa ve program indir ingilizce Windows(Tümü) /Deneme(30 Gün)                                                                            

 

j Site-Thief 1.8  nedenyasiyoruz indir

Aciklama web sayfasini komple indiriningilizce Windows /98/Me/NT/2000/XP Freeware/deneme

 

  Website Extractor nedenyasiyoruz indir

n Aciklama web sayfalarini indirin Türkce Windows(Tümü) /Deneme(30 Gün)

 

n  wep Transporteer nedenyasiyoruz indir

Aciklama gezdiginiz sayfalari indiriningilizce Windows (Tümü) /deneme

 

nm WebReaper 10  nedenyasiyoruz  indir

Aciklama siteleri hard diskinize indiriningilizce Windows(Tümü) /ücretsiz

 

 

WinHTTrack Website Copier 3.43-7   bg indir

İngilizce ama Türkçe dil desteği var  Windows 95/98/NT/2000/XP Ücretsiz l

Bu program internette gezdiğiniz siteleri daha sonra internete bağlı değilken izleyebilmeniz için yapılmış olup çok fazla özellik içerir. İnternettesaatlerce zaman ayırmak zorundakaldığınız siteleri çok kısa bir süre içerisinde özel sıkıştırma formatıyle ve çok hızlı olarak indirir ve daha sonra aynı internette geziyormuşcasına sayfalar arasında gezebilirsiniz

. Bu programı benzerlerinden ayıran özellik diğer benzerlerinde klasör ve dosyalar arasında gezmek yerine html formatında gezme özelliği. Programı kullanmaya başladığınızda Ayarlar bölümünde çok kolay anlaşılabilen linklerin (bağlantıların) düzgün seçilmesi yani gereksiz olabilen (exe-zip-rar-pdf)gibi formatların indirme işlemine dahil edilmemesi indirme işleminizi daha da kolaylaştıracaktır. Program ücretsiz olup Türkçe dil desteğine de sahiptir. Sitesinde Unix versiyonları ve programın açık kodu da bulunmaktadır. Yeni Sürüm Özellikleri: -Projeyi kaydederken kategori halinde kaydedebilme özelliği eklenmiş. -İndirme işlemi bittiğinde bilgisayarınızı otomatik olarak kapatabilme özelliği eklenmiş. -İndirme işlemi bittiğinde sesle uyarı özelliği eklenmiş. -Önceki sürüm hataları giderilmiş.

Offline Explorer 5.7.3140 nedenyasiyoruz indir

Türkce Windows(Tümü) /Deneme(30 Gün)l

Offline Explorer Enterprise Türkçe, bir Web sitesini tüm linki ile birlikte download edip daha sonra offline olarak izleyebilmenizi saglayan bir program. Belirli bir saatte download islemini baslatabilir, download edilen Web sitelerini programin dahili browser’i veya baska bir browser ile izleyebilir, kilit sözcükler kullanarak çesitli sunucu, dizin ve dosyalari download islemi disinda birakabilirsiniz. Bir çok offline tarayici arasinda Offline Explorer, tarayici benzeri tasarimi ile kullanimi en koay olandir. Bit site seçin (favori siteleriniz bomarklarinizdan otomatikmen alinir) ve adres kutusuna bir url yazin ve download dügmesine tiklayin, hepsi bu kadar. Pek çok ayar mevcut ve indirmeleri zamanlayabiliyorsunuz ama programi kullanmak için bu ince ayarlari bilmek zorunda degilsiniz. Site indirildiginde sonuçlar Explorer stili bir site haritasinda görüntüleniyor. Sayfalar dahili tarayicida (eger I.E kuruluysa) veya sisteminizdeki baska bir tarayicida görüntüleniyor.

HTTrack Website Copier 3.40 beta 4 nedenyasiyoruz indir

ingilizce Windows 95/98/Me/NT/2000/XP Freeware/Ücretsiz

Herhangi bir web sayfasında bulunan linkleri takip ederek ilgili tüm sayfaları bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan kullanımı kolay bir yazılım. Siteleri bilgisayarınıza indirdikten sonra statik içeriği internete bağlı olmaksızın görüntüleyebilirsiniz

 

WebSnake nedenyasiyoruz indir

mningilizce Windows(Tümü) /Deneme(30 Gün)

İnternette gezerken istediğiniz web sayfasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Sadece web sayfası değil proğramlarıda indirebilirsini

wep Transporteer 3.42 nedenyasiyoruz indir

jingilizce Windows (Tümü) /deneme

WebTransporter, bir çevrimdışı tarayıcıdır. Çevrimdışı tarayıcıların genel mantığı, gezdiğiniz internet sitesinin tüm içeriğini sabit diske kaydederek internete bağlı olmadığınız zamanlarda da o siteyi gezebilme imkanını size sunmaktır.

 

WebReaper 10  nedenyasiyoruz  indir

jningilizce Windows(Tümü) /ücretsiz

Tanıtım:
Birçok
benzeri program gibi WebReaper da web sitelerini offline olarak gezmenize gelişmiş denetim ve menüleriyle olanak sağlıyor.
Program sık kullanılanlar menüsü olarak IE’yi ve getright ile shockvawe programlarını da desteklemektedir.
Programın son versiyonunda NT desteği de eklenmiş.
Program sizin verdiğiniz URL adresindeki sayfayı kaydettikten sonra o sayfadaki tüm linkleri altlink (sublink) olarak listeliyor ve istediğiniz linkleri aynı şekilde devam ederek diskinize kopyalıyorsunuz.

Offline Downloader 4.2 nedenyasiyoruz indir

kingilizce Windows 95 /98/Me/NT/2000/XP /30gün 500 dosya sinirli

Web sayfalarini gezerken begendiginiz veya ilginizi çeken siteleri tamamen hardiskinize kaydetmek için kullanabileceginiz güzel bir uygulama.Program ile download ettiginiz sitelere baglantiniz kesilse bile sonradan kaldigi yerden devam etmek gibi bir özelligi de barindiriyor. Kayit edilen sayfalar arasinda arama yapabiliyorsunuz.Program kaydetmek istediginiz sitenin bütün unsurlarini bünyesinde kaydedebiliyor

 

Site-Thief 1.8  nedenyasiyoruz indir

bhningilizce Windows /98/Me/NT/2000/XP Freeware/deneme


Site-Thief; Web sayfalarini gezerken begendiginiz veya ilginizi çeken siteleri tamamen hardiskinize kaydetmek için kullanabileceginiz güzel bir uygulama.Program ile download ettiginiz sitelere baglantiniz kesilse bile sonradan kaldigi yerden devam etmek gibi bir özelligi de barindiriyor. Kayit edilen sayfalar arasinda arama yapabiliyorsunuz.Program kaydetmek istediginiz sitenin bütün unsurlarini bünyesinde kaydedebiliyor.

Website Extractor nedenyasiyoruz indir

uTürkce Windows(Tümü) /Deneme(30 Gün)

Website Extractor; Internetteki bir siteyi bilgisayarinizin sabit diskine indirip, internete bagli degilken bile siteyi gezebilmenizi saglayan ücretsiz bir program. Offline Browser programlarina degisik bir örnek