Nedenyasiyoruz
Anasayfa Tüm Programlar Bilgisayar Dini bilgiler Saglik Ürünler Tarih
+ internet»» Site kopyalama»» Chat»» Dosya Paylaşımı»» Dosya İndirme»» E- Mail»» Ftp»» Güvenlik»» Hızlandırıcı»» Network»» Site Yönetimi»» Tarayıcılar ve Gezginler »» İletişimAntispyware, AntitrojanAntivirüsCD / DVD Kayıt ve araclari ÇeşitliDosya ve Disk yöneticilerDosya SıkıştırıcılarYöneticileriGerekliGüvenlikOkuyucular Program KaldırıcılarProgramlamaSistem araclariYama,güncellemeYedeklemeŞifrelemeSes görüntüResim editörler

Ares 2.1.7 k  indir

Türkçe Windows (Tümü)Ücretsiz

Ares, açık kaynak kodlu ve ücretsiz popüler bir dosya paylaşım programıdır. Resim, müzik, video, yazılım ve döküman gibi birçok dosya türünde paylaşım yapabilmenizi sağlayan Ares ile dosyalarınızı doğrudan kolay bir şekilde Ares dağıtım ağında yayınlayabilir, diğer üyeler tarafından paylaşılmış dosyaları innDirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, Ares ile sohbet odalarına girerek ya da kendi kanalınızı açarak yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Yazılımın Genel Özellikleri

 • Gnutella 1 ve Gnutella 2 ağlarını kullanır.
 • Birden çok dil desteği bulunmaktadır.
 • Gelişmiş bir kontrol paneline sahiptir.
 • Proxy desteği bulunmaktadır.
 • Ayrı ayrı türlerde arama yapmaya izin verir. (Ses, müzik, film, belge gibi)
 • Kendi içerisinde oynatıcı (player) barındırır.
 • Dosyaları dahili oynatıcı ya da harici bir oynatıcı ile önizleme olanağını tanır.
 • Program içerisinden çeşitli sohbet odalarına bağlanabilmenize ve bu sohbet alanında sizin de kendinize ait bir sohbet odası açabilmenize imkan verir.
 • Sahte dosyalara karşı dosya tarama özelliği bulunmaktadır.
 • Dosya innDirme işlemi sırasında innDirmeyi durdurup yeniden başlatabilmenizi sağlar.
 • Birden fazla kaynaktan dosya innDirmeyi destekler.
 • Dosya innDirdiğiniz kişi ile sohbet edebilmenizi sağlar.

  Yazılımın Bu Sürümündeki Değişiklikler
 • BitTorrent protokol desteği eklendi. Böylece BitTorrent protokolünden dosya innDirebileceksiniz.
 • Shoutcast radyo istasyonları desteği eklendi.


innDirmek için Programı innDir'e bastıktan sonra biraz beklediğinizde bir sayfa (sourceforge) açılacak. Bu sayfada da biraz beklediğinizde innDirme işlemi başlayacaktır. Eğer başlamazsa "Please Click Here" yazan yere tıklayınız.

UYARI : Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca innDirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya innDirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, innDir.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.

BitTorrent 7.2 Build n indir

ingilizce Windows (Tümü)Ücretsiz

nVideo, müzik, oyun vb. her türlü dosyanın paylaşıldığı BitTorrent (BitTorrent Programı) dünyasında adını bu paylaşım yolundan alan ücretsiz bir istemci olan BitTorrent hızlı bir şekilde yüksek kalitede dosya paylaşımları yapabilmeniz için gerekli ortamı sizlere hazırlıyor.

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan BitTorrent dünyası güvenli bir şekilde dosya alışverişi yapma imkanını sunarken gelişmiş seçenekler ve dosya indirirken ihtiyaç duyabileceğiniz özellikler ile dilediğiniz ayarlamaları yapabilmenize yardımcı oluyor.

Detaylı istatistikler ve grafiksel download/upload bilgileri sunan bu torrent istemcisi paylaşımlarınızı ve gerçekleşen veri alışverişini açık olarak detaylı bir şekilde size raporluyor

 

 

Ares 2.1.7 k  indir

aciklama Dosya Paylaşım Programi Türkçe Windows (Tümü)Ücretsiz

 

mnBearShare 9.01kindir

Aciklama Dosya paylasim promramiTürkce Windows(tümü)Ücretsiz

 

k uTorrent 3.0 build k indir

Aciklama Dosya indirici Türkce Windows200/XP/Vista/7 Ücretsiz

 

d iMesh 11 d indir

Aciklama Müzik Paylaşım Programı Türkce Windows200/XP/Vista/7 Ücretsiz

 

  FrostWire 5.1.4 mn  indir

Aciklama Torrent Dosya İndirici Program ingilizce  Windows200/XP/Vista/7 Ücretsiz

 

  BitComet 1.28 j indir

Aciklama dosya paylaşım programi Türkce Windows200/XP/Vista/7 Ücretsiz

 

mBitTorrent 7.2 Build mn indir

AciklamaTürkce Windows200/XP/Vista/7 Ücretsizideo, müzik, oyun vb dosya paylasimi

 

mk  GigaTribe 3.01.006 k  indir

Aciklama arkadasinizla dosya paylasimiingilce Windows200/XP/Vista/7 Ücretsiz

 

kVuze 4.6.0.4 mn indir

Aciklama Dosya paylasim video izleme programi Türkce Windows(tümü)Ücretsiz

 

mk  eMule v0.50a mn  indir 

AciklamaDosya paylasim programi  Türkce Windows200/XP/Vista/7 Ücretsiz

 

BearShare 9.01indir    Basadön

Türkce Windows(tümü)Ücretsiz

BearShare ile dosyalarınızı paylaşırken ve indirirken sizinle aynı tarzda müzik dinleyen, film izleyen insanlarla mesajlaşabilecek hatta anlık mesajlaşma penceresinde tıpkı bir chat programının size sağladığı özellikleri kullanabileceksiniz. Hem mesajlaşıp hem dosya paylaşıp hemde aynı müzikleri dinleyebileceksiniz. 

 

uTorrent 3.0 build 25583 indir     Basadön

 Türkce Windows200/XP/Vista/7 Ücretsiz

Az yer kaplamasına rağmen sunduğu özelliklerle en çok tercih edilen torrent yöneticilerinden olan uTorrent (Torrent Dosya İndirici Program) güçlenen yeni sürümüyle her isteğinize cevap verecek.

Hız limitini yönetme, çok sayıda torrent dosyasını aynı anda indirme, RSS girdilerini otomatik olarak indirme gibi özelliklerine pek çok yeni özellik ekleyen program torrent kullanıcılarının ilk tercihi.

Not: uTorrent'i Türkçe olarak kullanmak istiyorsanız dil paketini buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Türkçe dil paketini kurduktan sonra Options -> Preferences sekmesinden dil seçeneklerine ulaşabilirsiniz.  

 

iMesh 11 indir     Basadön

Türkce Windows200/XP/Vista/7 Ücretsiz

(Müzik Paylaşım Programı) ile en büyük müzik topluluğuna katılın. %100 yasal P2P dosya paylaşımı sağlayan bu yazılımı kullanarak 15 milyondan fazla bedava şarkı ve video, 2 milyondan fazla orijinal yapımcısından lisanslı yüksek kalite şarkıya ulaşabilirsiniz.

Casus ve reklam yazılımı gibi hiçbir kötü niyetli yazılım olmadan dünyanın en hızı yüklemelerini yapabileceğiniz iMesh, favori sanatçınızın tüm albümlerine veya beğendiğiniz şarkılarına ulaşabileceğiniz hızlı ve kullanımı basit bir program.  

FrostWire 5.1.4   indir        Basadön

ingilizce  Windows200/XP/Vista/7 Ücretsiz

FrostWire, internet ağı üzerinden müzik, video, resim ve daha birçok kaynak dokümanlar indirebileceğiniz, yüksek hıza sahip ve tamamen ücretsiz mükemmel bir dosya paylaşım programıdır.

Program internet ağını kullanarak size binlerce müzik, resim, video, program ve doküman dosyasını bulmanızda yardımcı oluyor.

Bu tür programların en çok rağbet gören aracı ise müzik indirme aracıdır; bu programda ise müzik indirme aracı son derece geliştirilmiştir. İstediğiniz bir sanatçının albüm şarkılarının tümünü bulabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.  

GigaTribe 3.01.006 l  indir    Basadön

lingilce Windows200/XP/Vista/7 Ücretsiz

GigaTribe dosya paylaşım programlarına biraz daha samimi bir alternatif olarak geliştirilmiş ücretsiz bir program.

Oluşturduğunuz hesap ile birlikte kullanmaya başlayacağınız GigaTribe'ın popüler ve bildiğimiz diğer P2P dosya paylaşma programlarına (LimeWire, Ares vb.) göre farkı ise sadece arkadaş ağınızdaki kişilerle dosya paylaşımı yaparak tanıdığınız ve bildiğiniz bilgisayarlardan müzik, video, fotoğraf ve doküman indirme.

Böylece çok daha sağlıklı ve güvenli dosya paylaşımı yapılması sağlanırken, arkadaşlarınızla elinizdeki en yeni şarkıları, videoları, resimleri ve belgeleri anında paylaşabiliyorsunuz. Çok sade ve şık bir arayüze sahip olan GigaTribe (Özel Dosya Paylaşım Ağı Programı) ağınıza kabul ettiğiniz kişiler veya listenize eklediğiniz arkadaşlarınızın dosyalarına direk olarak ulaşma imkanını size sunuyor.  

Vuze 4.6.0.4 l indir     Basadön

Türkce Windows(tümü)Ücretsiz

lEski adıyla Azureus olarak bilinen ve BitTorrent protokolüne destek sağlayan bir dosya paylaşım ve yüksek kalitede vide izleme programı olan Vuze (Java Tabanlı Dosya Paylaşım Programı) birçok gelişmiş özelliğe sahip ve her türlü kullanıcıya hitap edebilen ücretsiz bir araç.

Java tabanlı olarak geliştirilmiş olan ve önemli eklentiler içeren Vuze başarılı bir torrent istemcisi olarak ön plana çıkıyor. Çoklu torrent indirme, dosya indirme işlemlerine kaldığı yerden devam edebilme, bağlantılar için çoklu proxy desteği, kişiselleştirilebilir arayüz ve daha birçok özelliğin bulunduğu Vuze ile gelen ve giden verileri dilediğiniz miktarda limitleyebilir ve internet bağlantınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz

eMule v0.50a l  indir      Basadön

mTürkce Windows200/XP/Vista/7 Ücretsiz

Dosya Paylaşım Programı) dünyadaki en büyük tek ve en sağlam kişiden-kişiye dosya paylaşım istemcisidir. Açık kod politikası sayesinde her yayımı ile ağın daha randımanlı çalışmasını sağlayan geliştiricilerde bulunuyor.

Aklınıza gelebilecek tüm dosyaların paylaşıldığı ortam olan eMule de aradığınız tüm dosyalara ulaşma imkanınız var.Birçok sunucuyu tanıyan yazılım bu sayede paylaşım oranını artırıyor ve seçenekler artıyor.

Bu olumlu yanlarının yanında eMule'nin en büyük eksiği ise paylaşılan dosyalarda virüs olma ihtimalinin yüksek olması ve bunun önüne geçilmesinin zor olması.

BitComet 1.28  indir   Basadön

Türkce Windows200/XP/Vista/7 Ücretsiz

BitComet güçlü, güvenli, temiz, hızlı yapısı ve kolay kullanımı ile torrent protokolünde en fazla tercih edilen BitTorrent programlarından biri olarak öne çıkıyor. En popüler P2P dosya paylaşım türlerinden biri haline gelen ve gün geçtikçe kullanıcı sayısı daha da artan torrent paylaşım mantığında BitComet (Torrent İndirme Programı) sade yapısı ile kolaylıkla kullanabileceğiniz güçlü bir istemci